Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trochę za cichy (przynajmniej wewnątrz), no ale to jeszcze "nówka" - dośwaidczenie uczy, że tłumiki się nieco przepalają i auto staje się głośniejsze...

znajac zycie przepala sie razem z dwoma katalizatorami i puszka na koncu :mrgreen: :wink: ale wtedy tez moze byc jeszcze za cicho :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niestety produkcja STI nie nadąża za zapotrzebowaniem, więc mogą powstać trudności z dostawami (= oczekiwanie), dotyczy szczególnie wersji droższej.

Ale to w Polsce czy EU? Jakos po forumowiczach nie widac tak ogromnego entuzjazmu do tego auta. Jakie wnioski?...... Nowe STI kupuja ludzie nieco "przypadkowi"? Prawdziwi fanatycy marki siedza przeciez na forum a tutaj ich niestety za duzo nie zobaczylem.

 

Nadal jednak podtrzymuje zdanie, ze nowe STI to jest wlasnie to! Tylko cena opcjonalnych foteli to juz lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe 2K za standard, ponad obecną cenę, to za te ramki na pewno.

 

I za szybę w klapie bagażnika.

 

:twisted::mrgreen:

 

Nooo, niedokładnie.

+ 20 KM, lepszy przebieg momentu, kurtyny, VDC to z rzeczy bezposrednio dodanych.

Zmiany techniczne silnika, skrzyni, aktywnego dyfra, zawieszenia, a nawet (podobno !) karoserii :cool:

 

Co wiemy:

1. Niestety produkcja STI nie nadąża za zapotrzebowaniem, więc mogą powstać trudności z dostawami (= oczekiwanie), dotyczy szczególnie wersji droższej.

2. Jest trochę za cichy (przynajmniej wewnątrz), no ale to jeszcze "nówka" - dośwaidczenie uczy, że tłumiki się nieco przepalają i auto staje się głośniejsze...

3. Pozycja za kierownicą itp. O.K.

4. Więcej informacji po przejechaniu większej nieco ilości kilometrów.

 

Nie namawiam do zamawiania Imprez STI bo .....→ 1. :razz:

 

Pozdrowienia

 

Czy jest planowana prezentacja nowego modelu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe STI kupuja ludzie nieco "przypadkowi"?
:shock:

Carfit? :cool:

 

chyba jednak juz nie

 

Oglądałem wczoraj STI , no cóż mogę powiedzeć, wrażenia żadnego na mnie nie zrobił,

A przy tej cenie jaka ma być w Polsce, zostaję przy swoim siedzenia jeszcze gorsze jak w My06 trzeba by było kupić wersję TOP z Recaro ale cena odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit napisał/a:

Oglądałem wczoraj STI , no cóż mogę powiedzeć, wrażenia żadnego na mnie nie zrobił,

A przy tej cenie jaka ma być w Polsce, zostaję przy swoim siedzenia jeszcze gorsze jak w My06 trzeba by było kupić wersję TOP z Recaro ale cena odstrasza

O - o!

 

A tak przy okazji, to zauwazylem, ze US spec z ksenonami, nie ma spryskiwaczy reflektorow!!!

Czyli, teoretycznie, jest nie do zarejestrowania w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, nie takie auta ludzie rejestruja.

Wiem, ale ja napisalem "teoretycznie"!

A jest to przytyk do kretynskich polskich przepisow i jego wielbicieli.

Gdzies udowodniono, ze albo wycieraczka na reflektorze albo to bez sensu.

Zreszta w innym miejscu na forum byla o tym dyskusja!

 

p.s. a co zrobi gosc/Ty, jak trafi na policjanta, ktory sie zna i zabierze dowod za brak spryskow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. a co zrobi gosc/Ty, jak trafi na policjanta, ktory sie zna i zabierze dowod za brak spryskow?

 

Pojedzie na badanie i odbierze dowód, mógłbym zacytować tutj matiego :wink: :mrgreen:

 

Bart zdziwilbys sie, chyba ze ma sie kogos znajomego na stacji diagnostycznej.

Ja mialem pare lat temu taki problem jak zabrali mi dowod za przyciemnione szyby.

Pojechalem na stacje gdzie zawsze mimo szyb mi przybijali pieczatke za pare dodatkowych PLN

i zonk, ten sam diagnosta powiedzial mi ze nie chce ryzykowac bo jak wyjade ze stacji i znowu mnie zatrzymaja to on straci uprawnienia. Zalatwilem to wtedy w ten sposob ze kolegi kumpel ktory jest diagnosta przybil pieczatke i przytrzymal dowod kilka dni ze niby mialem czas na ponowne przyciemnienie.

 

A juz pomijajac to wszystko to trzeba jeszcze miec czas i cierpliwosc zeby sie z tym użerac...

Najtaniej i najszybciej dogadac sie na miejscu z takim typem jak sie da :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same spryskiwacze na reflektory bez wycieraczek to dziwny pomysl, ale jak zwykle nasz ustawodawca wie lepiej, niz gamonie z USA. tam pewnie snieg nie pada tak czesto jak u nas i blota tez nie maja.

JDM chyba tez nie maja spryskow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same spryskiwacze na reflektory bez wycieraczek to dziwny pomysl, ale jak zwykle nasz ustawodawca wie lepiej, niz gamonie z USA. tam pewnie snieg nie pada tak czesto jak u nas i blota tez nie maja.

 

Eee tam, gadasz :twisted:. Woda z płynem, pod odpowiednim ciśnieniem daje radę. Jako ciekawostkę powiem Ci, że precyzyjne cięcie różnych twardych materiałów wykonuje się właśnie strumieniem wody pod dużym ciśnieniem - to tak w ramach ilustracji faktu, że nie zawsze musi być ten element czysto mechaniczny, taki jak wycieraczka w przypadku samochodu, czy tarcza/piła/brzeszczot itp. w przypadku cięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druciarz

:mrgreen:

Bart napisał/a:

JED napisał/a:

p.s. a co zrobi gosc/Ty, jak trafi na policjanta, ktory sie zna i zabierze dowod za brak spryskow?

 

 

Pojedzie na badanie i odbierze dowód, mógłbym zacytować tutj matiego

 

 

Bart zdziwilbys sie, chyba ze ma sie kogos znajomego na stacji diagnostycznej.

Ja mialem pare lat temu taki problem jak zabrali mi dowod za przyciemnione szyby.

Pojechalem na stacje gdzie zawsze mimo szyb mi przybijali pieczatke za pare dodatkowych PLN

i zonk, ten sam diagnosta powiedzial mi ze nie chce ryzykowac bo jak wyjade ze stacji i znowu mnie zatrzymaja to on straci uprawnienia.

zgadza sie tylko, ze ciemne szyby i brak spryskiwaczy to cos zupelnie innego. Jeszcze nie slyszalem zeby komukolwiek zabrali dowod za brak spryskiwaczy. Na szyby byla swojego czasu mocna nagonka, to samo z glosnymi tlumikami. U mnie cale auto jest zawsze czyste i blyszczy sie jak psu jajca na wiosne a co dopiero lampy. Chyba jest to najglupszy polski przepis odnosnie homologacji

 

Eddie, fajne zdjecia. STI w kolorze srebrnym jednak slabo wyglada. Impreza jest teraz hatchem i do tego japonskim.... czas wiec moze na zmiane koloru z blue na red? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest to najglupszy polski przepis odnosnie homologacji

Na podstawie tego postu można by wysnuć, że jesteśmy samotną wyspą w europie z takim przepisem, czyżby auta z ksenonami i spryskiwaczami robiono specjalnie tylko na nasz rynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to zauwazylem, ze US spec z ksenonami, nie ma spryskiwaczy reflektorow!!!

Czyli, teoretycznie, jest nie do zarejestrowania w Polsce!

 

A to bardzo ciekawe. Moglibyscie powiedziec cos wiecej na ten temat. Zamierzam wkrotce wracac do Polski i chcialem wziac moje dwa Subaru oraz Porsche Cayenne08 dla ojca i w zadnym nie ma spryskiwaczy. Dotyczy to tylko ksenonow w nowych autach czy wszystkich rodzajow reflektorow? Ksenon jest tylko w moim STI04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...