Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że był cały w foliach / z takimi plastikowymi "kołpakami" na felgach...?

 

Może ze STI jest jak z niektórymi kobietami ? Dopiero po piątej kolejce jest piękny :P

 

No a guma w pracy to chyba trzeźwy jest ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, w foliach akurat nie były.

Kolor mika blue, a na jednym kołpaczki albo odfrunęły, albo któś ściągnął :roll:

I jeszcze jedno co mnie poraziło, znaczki STI na grillu i błotnikach w jakimś dziwnym bordo kolorze wyglądają jakby z "odblasków" były wycięte :roll:

 

Intakwrx, dzięki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, w foliach akurat nie były.

Kolor mika blue, a na jednym kołpaczki albo odfrunęły, albo któś ściągnął :roll:

I jeszcze jedno co mnie poraziło, znaczki STI na grillu i błotnikach w jakimś dziwnym bordo kolorze wyglądają jakby z "odblasków" były wycięte :roll:

 

Intakwrx, dzięki :mrgreen:

 

guma, tylko żeby mi tam żadnych rysek nie było, bo te dwie sztuki to dla moich klientów są :mrgreen:

 

PS. dekielki przychodzą w bagazniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj STI , no cóż mogę powiedzeć, wrażenia żadnego na mnie nie zrobił, :cry:

A przy tej cenie jaka ma być w Polsce, zostaję przy swoim :roll: siedzenia jeszcze gorsze jak w My06 :evil: trzeba by było kupić wersję TOP z Recaro ale cena odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem "edit" bo dyskusja o szokującej rozbierzności cen EU/US był już milion razy :wink:

 

A ja jeśli będe kupował STi za rok to i tak kupię w SIPie :roll:

 

mati, ale to jak by porównywać ceny bananów na plantacji w Ekwadorze do cen na polskim rynku. Bez sensu. To są wartości nie porównywalne. Jedyne rozsądne porównanie to analiza sumy kosztów loco Warszawa z uwzględnieniem, co otrzymujemy za tą cenę. Wyjdzie: taniej o tyle, ale nie ma tego i tego. To jest uczciwe. A wybór jak zawsze należy do kupującego.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Te dodatkowe 2K za standard, ponad obecną cenę, to za te ramki na pewno.

 

I za szybę w klapie bagażnika.

 

:twisted::mrgreen:

 

Nooo, niedokładnie.

+ 20 KM, lepszy przebieg momentu, kurtyny, VDC to z rzeczy bezposrednio dodanych.

Zmiany techniczne silnika, skrzyni, aktywnego dyfra, zawieszenia, a nawet (podobno !) karoserii :cool:

 

Co wiemy:

1. Niestety produkcja STI nie nadąża za zapotrzebowaniem, więc mogą powstać trudności z dostawami (= oczekiwanie), dotyczy szczególnie wersji droższej.

2. Jest trochę za cichy (przynajmniej wewnątrz), no ale to jeszcze "nówka" - dośwaidczenie uczy, że tłumiki się nieco przepalają i auto staje się głośniejsze...

3. Pozycja za kierownicą itp. O.K.

4. Więcej informacji po przejechaniu większej nieco ilości kilometrów.

 

Nie namawiam do zamawiania Imprez STI bo .....→ 1. :razz:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...