Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

no beznadziejne porównanie :D jak można porównywać sti z wolnossącymi i to jeszcze w innych kolorach :evil:

A co tu jest wolnossące (w tym porównaniu) :?: To MY07 to ostatnia produkowana wersja STI z b. małą nakładka na klapę bagażnika. Jeszcze kilka małych zmian w niej bylo i chyba tylko ze skórzana tapicerka w opcji...więc jak najbardziej do porownania sie nadaje .

AK

ps. w Polsce chyba trzy sprzedano..MY07 STI w tej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż mi N14 z 2,5 litra

 

wlasnie - ostatnio slyszalem cos i nie wiem, ile w tym prawdy. Podobno zaden* regulamin rajdowy nie zabrania udzialu jednostek dwuipollitrowych w N4? Ktos wie cos konkretnego? Najlepiej jakby to bylo gdzies napisane czarne na bialym, ze to nieprawda (jesli to nieprawda).

 

*teraz mi sie przypomnialo, ze moze chodzilo o to, ze regulamin PCWRC dopuszcza, a PZM - nie . . . a moze na odwrot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie - ostatnio slyszalem cos i nie wiem, ile w tym prawdy. Podobno zaden* regulamin rajdowy nie zabrania udzialu jednostek dwuipollitrowych w N4? Ktos wie cos konkretnego? Najlepiej jakby to bylo gdzies napisane czarne na bialym, ze to nieprawda (jesli to nieprawda).

 

Wolnossącego rzeczywiście nie. Po przemnożeniu będzie miał za dużą pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...