Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niech mi ktoś powie, co te małe, żółte ludziki biorą przed jazdą na torze? Jadąc na 110% mają jeszcze czas na hihy, śmiechy, gestykulację i pozdrawianie się (obojętnie gdzie - na hamowaniu, na prostej, przy wyjściu z zakrętu). Za każdym razem, gdy oglądam takie jazdy nie mogę się nadziwić :shock: . Nigdzie indziej takiego zachowania nie zaobserwowałem (no, może środkowy palec tak :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc na 110% mają jeszcze czas na hihy, śmiechy, gestykulację i pozdrawianie się (obojętnie gdzie - na hamowaniu, na prostej, przy wyjściu z zakrętu).

 

No właśnie do tego zmierzałem. Ja przy jeździe na czas jestem totalnie skupiony, zwieracze zwarte, płuca ostro wentylują, a ci se zabawy urządzają i mają ubaw po pachy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów Niuńkowi pożyczyłeś? :)

 

Ten niuniek to musi mieć jakies dobre układy :mrgreen: , bo mnie w sobote nie chiał czarnego pozyczyc ;)

 

Bo Niuniek coś już bartowi popsuł w czarnym (oponę) i się Bart boi, że mu jeszcze więcej popsuje jak mu auta nie da. Ty coś popsułeś w czarnym? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niuniek to musi mieć jakies dobre układy :mrgreen: , bo mnie w sobote nie chiał czarnego pozyczyc ;)

 

 

Bo Barta trzeba opić. Albo spowodować, żeby zachorował. Inaczej za cholerę nie pożyczy :mrgreen: .

 

 

 

PS. Chociaż nie wiem jak to wygląda w sytuacji, gdy któryś z nich będzie chciał jeździć Hondą - a wiem, że były takie pomysły... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Chociaż nie wiem jak to wygląda w sytuacji, gdy któryś z nich będzie chciał jeździć Hondą - a wiem, że były takie pomysły... :twisted:

 

Biorac po uwage co ja ci udostepniałem to nie masz wyjscia :twisted:

 

Ty coś popsułeś w czarnym?

 

Nic, ale Bart skatował moje intermediaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Chociaż nie wiem jak to wygląda w sytuacji, gdy któryś z nich będzie chciał jeździć Hondą - a wiem, że były takie pomysły...

 

Ty sobie lepiej pomyśl co będzie, jak OBAJ będą chcieli na raz! :shock:

 

:mrgreen:

 

Takiej opcji nie ma, chodzi o wage :twisted:

 

[ Dodano: Wto Sty 08, 2008 7:02 pm ]

Nic, ale Bart skatował moje intermediaty :)

 

odrazu skatował, lekko się tylko zdarły :roll: :twisted:

 

[ Dodano: Wto Sty 08, 2008 7:03 pm ]

Bo Barta trzeba opić. Albo spowodować, żeby zachorował. Inaczej za cholerę nie pożyczy :mrgreen: .

 

Ty o piciu nic nie mów, dalej mi wisisz flaszke :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...