Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

.... czeka mnie noc żmudnego wyszukiwania postów, gdzie psy wieszałem na tym aucie i robienia edycji. :oops:

...

 

No jarmaj przyznałeś się do błędu i Ci szacun za to ! Ciekawe ilu będzie trwać dalej przy swoim żeby tylko nie wyszło na to że się mylili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obicia foteli sa zbyt miekkie, to po pierwsze. tak troche np renowka zaciaga.

wersja recaro pewnie zupelnie inna (jak w misku :roll: ), przynajmniej przod.

wrazenia bardzo ok. pedalsko wiesniackie swiatla z tylu trzeba zmienic/poprawic,

lusterka moglyby byc ciut "lzejsze". fajne rozwiazanie nowego ic+maska+wlot.

tez moglbym miec, jezeli jezdzi odpowiednio. tylko z tym duzym lotkiem kicha,

jedyne co udalo mi sie zdzialac to 4'ka. kiepskawo. jakby wazylo jeszcze 250kg mniej.

wykonczenie jakby ciut lepsze (plastiki), tu i tam jakas wykladzinka (bagaznik),

amory w masce, ciemna podsufitka (rownie kijowy material jak do tej pory,

ale czarny wyglada o niebo lepiej). jeszcze kilka innych detali, ogolnie bardzo ok.

uroku bez dwoch zdan dodaja slicki na 18" felgach z miska, ze zbyt malym et.

f43226b96bafbaaam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też się pochwalę że przy okazji drobnych prac przy moim Subaraku zobaczyłem STi `08. Przy okazji spotkałem kolegę "chojnego" i w zasadzie razem zwiedzaliśmy autko. Według mnie auto wygląda na żywo o niebo lepiej niż na fotkach, kolor biały jak najbardziej fajny. Wewnątrz przed samą rejestracją należy wymienić fotele, cienizna nadająca się do aut typu Golf GTi lub Audi S3. Bagażnik raczej przypomina ten z Nissana 350Z i niewiele tam wejdzie. O silniku nie mogę się wypowiedzieć bo jak wiadomo można było tylko zobaczyć autko jak stoji. Przód jak najbardziej fajny, wlot super wygląda, poszerzone błotniki idealnie pasują do auta. Tylne światła to pomyłka, wydechu nie widać zbytnio wiec i 4 rury przejdą. Ogólnie auto niezłe, ale nie powala na kolana, ale może po przejazdach będziemy się przed nim czołgać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez widzialem i potwierdzam zdania przedmowcow, ze na zywo wyglada super :) choc wnetrze rozczarowuje (w pewnym stopniu, no bo czego sie spodziewac po doswiadczeniach z nowym WRXem). Fotele standardowe kiepksie, RECARO za to, mam nadzieje, beda rzadzily. Wlot na masce wbrew pozorom duuuuzy, cala reka mi sie w nim miesci w pionie :mrgreen: Za to otwory wentylacyjne za przednimi kolami to jedynie atrapy :P

 

Kolorek oczywiscie jedyny sluszny..... czyli biala perla :mrgreen:

 

pozdro dla dwojki znajomych spotkanych w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu będzie trwać dalej przy swoim żeby tylko nie wyszło na to że się mylili...

Intak, a czy nie przyjmujesz, ze komus po prostu moze sie nie podobac i wcale nie musi sie przekonywac? To tak jak z bug-eyem. Czesc sie przekonala, a czesc kupujac woli zaplacic wiecej, zeby miec MY03...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak, a czy nie przyjmujesz, ze komus po prostu moze sie nie podobac i wcale nie musi sie przekonywac?

 

A no właśnie - bardzo słuszna uwaga.

 

Mi się MY'08 nadal nie podoba, nie przekonuje mnie lepszymi osiągami - głównie dlatego, że ich nie ma :mrgreen:, denerwują mnie ramki w drzwiach, dziwaczne stylizowane plastiki w środku i jeszcze parę innych rzeczy. Oczywiście dostrzegam też pozytywy, a przede wszystkim to ciągle impreza, a więc wóz, do którego czuję ogromny sentyment i ZAWSZE będę starał się znaleźć w nim coś pozytywnego (trenuję to znajdowanie od momentu, gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia). Nie zmieniam jednak zdania, że jest to po prostu nieudany model... Ot i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...