Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno myślę nad tym ;-)

 

Ty nie myśl, Ty przyjeżdżaj!

 

O której bedziesz? :wink:

 

[ Dodano: Sro Gru 26, 2007 8:11 pm ]

owoc666, ale jarmaj sam nie wierzy w to co napisal.

 

Oczywiście że wierzy.

A że są wyjątki od reguły, czyli momenty kiedy chciałbym skopać komuś dupę ośka, to tylko ją potwierdza! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008 Subaru WRX STI vs. 2008 Mitsubishi Evolution GSR

 

Sti do 60 mil 4.7

evo do 60 mil 5.2

 

112_0803_03z+2008_subaru_WRX_STI_v_2008_mitsubishi_EVO_X+over_hill.jpg

 

http://www.motortrend.com/roadtests/sed ... volution_x

 

THE DECISION

 

Ladieeeez and gentlemen, after three rounds and no knockout, we must go to the judges' cards. It's close, but the decision is unanimous: By virtue of its sharper handling and superior fun factor, the Mitsubishi Lancer Evolution takes the title of all-wheel-drive, turbo four-cylinder champion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008 Subaru WRX STI vs. 2008 Mitsubishi Evolution GSR

 

Sti do 60 mil 4.7

evo do 60 mil 5.2

 

(...) the Mitsubishi Lancer Evolution takes the title of all-wheel-drive, turbo four-cylinder champion.

czyli nic nowego... :roll:

bo wiadomo od dawna, ze 0-60 mph to jeszcze nie wszystko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odwiedzilem to miejsce gdzie podziwiac mozna nowe STI, pozdrawiam chlopakow z serwisu :!:

 

sam samochod... ogladalem bialego WRXa w Kocarze i spodziewalem sie po STi... no nie wiem czego. samochod prezentuje sie dobrze ale brakuje pazura, ryjek ma super, tyl dzieki poszerzeniom rowniez jest ciekawszy. zza kierownicy brakuje widoku wlotu powietrza. fotel kierowcy jest zbyt wysoko, regulacja kierownicy ratuje sytuacje. szkoda ze nie bylo mozliwosci zobaczyc tego auta w ruchu.

 

bagaznik... mial byc wiekszy a jest bardzo maly :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem przed chwilą w nie-ASO, estiaja ’08 widziałem iiiiiii ......

 

 

 

 

 

...... czeka mnie noc żmudnego wyszukiwania postów, gdzie psy wieszałem na tym aucie i robienia edycji. :oops:

 

Nie ważne jak wygląda zwykła Impreza, nie ważne jak WRX, ale STI na żywo jest ZAJEBISTE! :shock:

Już nawet prawie mogę tym żółtym kitajcom te ramki podarować. Jeżeli będzie to jeszcze jeździć tak jak wygląda, to można chyba o evo X na dobre zapomnieć. Gdyby mnie było stać, to jeszcze dzisiaj bym sobie takiego zamówił...

 

Fakt, że fotel nie tylko jest za wysoko, ale w dodatku kompletnie bez trzymania bocznego, ale przecież zawsze można wsadzić inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że fotel nie tylko jest za wysoko, ale w dodatku kompletnie bez trzymania bocznego, ale przecież zawsze można wsadzić inny

 

ale byl to fotel opcjonalny 'ten kozacki'? czy zwykly paździochowaty? Ten pierwszy na zdjeciach wydawal sie rewelacyjny...

 

112_0803_03z+2008_subaru_WRX_STI_v_2008_mitsubishi_EVO_X+over_hill.jpg

 

na tym zdjeciu STI w czerwonym kolorze wyglada jak krol 'Hot Hatch'. Chyba pierwszy raz podoba mi sie i to bardzo czerwona Impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...