Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo ciekaw jak jeździ Twoje S3, po prostu jeździłem VW R32, a od Audi ponoć szybszy. Dla mnie R32 to cienizna, jadąca coś jak seria stary WRX, ale nie dająca z jazdy krzty radości.

 

nie wierze, ze seryjny WRX wykrecilby lepszy czas niz R32 nie wspominajac o S3.

Intak, nie marudz juz, ze R32 to pazdzierz. Nie czules w nim osiagow bo w srodku jest niesamowity komfort i jest bardzo przyjazny kierowcy i tak jak pisalem w innym temacie, ma zupelnie inna krzywa przebiegu mocy i Nm.

 

S3 nawet nie ma co porownywac do WRXa. Audi bije go chyba we wzystkim. Naped ma rownie dobry, mniej wazy, ma wiecej mocy i momentu a przy tym lepsze heble. Juz golym okiem patrzac na hamulce w obydwu autach widac wyrazna roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

S3 nawet nie ma co porownywac do WRXa. Audi bije go chyba we wzystkim. Naped ma rownie dobry, mniej wazy, ma wiecej mocy i momentu a przy tym lepsze heble. Juz golym okiem patrzac na hamulce w obydwu autach widac wyrazna roznice.

 

Coś sie na te moje hamulce tak uparł :P

No Twoje auto ma w serii 265 KM wiec godnie. Moje cosik koło tego wiec staniemy jak równy z równym :P Kończymy temat, Będzie ALT dam znać, chętnie poradzę co i jak, ale wiadomo pierwszy raz na Torze to spacerowo ! No chyba ze jesteś taki szalony jak Gracowy i się śmierci nie boisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, ja nie zajmuję tutaj jakiejś strony kto jest szybszy itp. tylko mówię, że poparcie jest dobre w polityce przy lobbowaniu, głosowaniach itd. A tutaj wymieniamy się suchymi faktami, możemy porównywać moce, hamulce, masy - i tak mało prawdopodobne, że jedna osoba będzie jeździć na maksa dwoma równymi autami (w tym jednym nieswoim) by pokazać wyższość jednego nad drugim. A mój plan na 28.XII jest taki, by zapoznać się z nowym wcieleniem mojego autobusu na tyle dobrze, by sobie krzywdy potem nie zrobić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ SAMCE AFLA! Przestanta se udowadniac kto lepszy, kto komu dowali, kto ten kto sramten... co to ma za znaczenie w koncu.

Grunt zeby bylo wesolo, a nie kto o ćwierćnanosekundy szybszy i nie dał drugiemu smrodu z rury powąchać.

Grubo sie zdziwisz... ten byl bez szans, tamten

byl cienki... nawet tych wyrazen cholera wlasciwych nie znam. TFU.

PAX PANOWIE. A to się bierze z luzu. A luz, to mieć w źyci czy ktoś szybcij czy wolniej, między innymi.

Bo takie udowadnianie sobie, to zupelnie jak te bidne kaczory co sie z przegrana nie moga pogodzic. Musza byc silniejsi, musza byc szybsi, musza to musza tamto....

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ SAMCE AFLA!

 

tu nie chodzi o to, ktory samiec jest szybszy, bo by sobie chlopaki w tym przypadku 110m przez plotki pobiegli a o samochody i potwierdzenie ze Subaru najlepsze jest. Nawet jak ma malowytrzymale hamulce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ SAMCE AFLA!

 

tu nie chodzi o to, ktory samiec jest szybszy, bo by sobie chlopaki w tym przypadku 110m przez plotki pobiegli a o samochody i potwierdzenie ze Subaru najlepsze jest. Nawet jak ma malowytrzymale hamulce :wink:

 

Na tym forum to wiadomo jaka ocena jest obiektywna :)

 

Subaru zawsze najlepsze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum to wiadomo jaka ocena jest obiektywna

 

Subaru zawsze najlepsze

 

dokladnie :!:

 

mnie smieszy udowadnianie ze inny samochod jest lepszy niz Impreza Turbo. jezeli ktos tak mysli bardzo dobrze, przynajmniej jak go spotkam na swiatlach to sie nie bedzie napinal, bo po co skoro jest tego na 100% pewien. ilu to juz bylo takich co proponowali ustawke ale:

- nie dzisiaj bo auto cos nie teges po ostatnich modach, moze tak za 3 miesiace jak ogarnie

- nie dzisiaj bo mokro

- moze latem jak nie bedzie sniegu

- nie tutaj bo po tej kretej drodze bo sie boje

- scigajmy sie na elastycznosc z rolowanego, w zakresie obrotow pomiedzy 1800 a 2340

 

itd, itd, sa na tym swiecie fajne jak i super auta ale Subaru jest jedno ze swoimi przezaletami i nielicznymi wadami, dla mnie jest najlepsze a dla innych lepsza jest Honda, szanuje ich opinie ale sie z nia nie zgadadzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, mozna sie oszukiwac, mozna Jasne, KTORY SAMOCHOD szybszy.

Nie ktory samochod szybszy, tylko KTO ma szybszy samochod. I KTO komu dowali.

Godne to i sprawiedliwe.

Bo co sie bedzie ktos w slabszym aucie puszyl! No?! Trza dowalic i niech wie gdzie jego miejsce.

A potem sie napisze:

Na torze w Poznaniu czy tez w Kielcach dowalilem 0.00025 sekundy WRXowi. S3 rulez.

Albo:

Na NURBURYNKU dowalilem wszystkim a zwlaszcza wszystkim Porsche, Maserati i Ferrari. Nie beda mi pluly w twarz. ZMienilem wydech, dodalem trzy nowe turbiny, zawieszenie, rozporki, klatka.... i zaden Kuzaj juz mi nie podskoczy. O Holku nawet nie mowie.

Staral; sie jakis, ale to bylo jedynie grube BMWu. Co on moze z Subaru.

Jakis dres w Merolu cos tam probowal ale...

Ciekawe jak pisza o pognebieniu nas na innych forach i jak sie z nas wysmiewaja.

Bo zdecydowanie rzuca sie leb na tym forum, ze nikt nie podskoczy.

I stajemy w szranki z nowym M3 i co? Jak to co, BMW poleglo!

I Nawet ostatnio jakis AMG dal ciala.

BO SUBARU THE BEST JEST I KROPKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, widać nie spotkałeś żadnego posiadacza Coswortha ani Evo

 

Ciebie spotkalem i jakos sobie, mimo ze malomowny jestes, nie przypominam zebys powiedzial, ze badziewiem wolnym dla kapeluszy sie snuje i gowno wiem o szybkich samochodach, ktore Ty miales szane upalac. wiec... uwazam ze skoro sa ludzie, ktorzy upalaja duzo szybsze auta i potrafia docenic fascynacje ludzi poruszajacych sie wolniejszymi a uwazajacymi ze to ich auta sa najlepsze jest nadzieja na przyjacielskie rozmowy na temat szybkich aut :wink:

 

chojny, mozna sie oszukiwac, mozna Jasne, KTORY SAMOCHOD szybszy.

Nie ktory samochod szybszy, tylko KTO ma szybszy samochod. I KTO komu dowali.

Godne to i sprawiedliwe.

Bo co sie bedzie ktos w slabszym aucie puszyl! No?! Trza dowalic i niech wie gdzie jego miejsce.

A potem sie napisze:

Na torze w Poznaniu czy tez w Kielcach dowalilem 0.00025 sekundy WRXowi. S3 rulez.

 

no tak, sam posiadajac i upalajac seja, kiedy to psim swedem udalo mi sie objechac jakies szybsze auto, upajalem sie jakim to super autem seicento jest. widocznie porownanie padaczki do duzo szybszego auta pozwala nam facetom podbudowac wlasne slabe ego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike - teraz czas na to, abyś Ty wyciągnął z rękawa coś z kierownicą po WŁAŚCIWEJ stronie

Hmm. Przemeq, to byloby juz traumatyczne przezycie dla naszych krakowskich przyjaciol :mrgreen: .

Zeby ich nie dobijac - w odroznieniu od Azraela, ja widze problem i dopiero tuz po nowym roku bedziesz mogl wymienic u mnie 750 banknotow z wizerunkiem Zygmunta I Starego na Dark Gray Metallic STI MY 08 z BBS Package, stojące pod Twoim domem :razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...