Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą lada moment się to skończy: jeśli nie wprowadzą ograniczeń na autostradach, to wykończą ich limity produkcji dwutlenków węgla.

 

Jak powiedział Clarkson - jeśli wprowadzą ograniczenia prędkości na autostradach, to po co nam Niemcy? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryz1y zeby zademonstrowac wrx eatera konkretnie Intakowi to bedziesz musiał udać sie gdzieś w poszukiwaniu brakujących koników, inaczej nic z tego :mrgreen: :wink:

 

Może na prostej.

Potem Intak musiałby się udać na poszukiwanie hamulca w WRXie przed każdym hamowaniem.

 

NO PANOWIE toście sie doigrali ! Helmuta i OwocTypeR zapraszam na najbliższy ALT w 2008 roku ! Po co gadać po próżnicy skoro można to zweryfikować ! Stawiam 1000 zł że będziecie wąchać moje spaliny ! Poznajcie moje dobre serce spotkamy sie na ubitej ziemi która dla mnie jest najmniej korzystna ale niech stracę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toście przywalili Owocowi...

Ale chyba ten wątek nie jest o kierowcach, a o samochodach.

Na poparcie swoich tez, każdy znajdzie jakiś wynik z jakiegoś toru na którym STI łoi BMkę, ale jestem pewien, że fan BMW znajdzie wyniki z toru na którym BMW łoi STI i EVO...

 

BMW produkuje bardzo dobre samochody drogowe. Chciałbym mieć takie zawieszenie i układ kierowniczy w OBK, jakie są w przeciętnej BMce. Czy podobnie bym powiedział jeżdżąc STI? Nie wiem, ale STI startuje w kompletnie innej kategorii. Porównujecie więc "dupowóz" (wg. obowiązujacej na tym Forum kategoryzacji) BMW 5xx, z samochodem sportowym - STI...

 

Poza tym, "na tor", to BMW produkuje F 1.07... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

Dyskusja jest o samochodach, nie o kierowcach. Jeśli zdążyłeś zauważyć, to nie porównuję swoich umiejętności - do Twoich.

 

Spoko, mogę pojechać tez Twoim. Chojny sie śmiej że kręcę równe czasy jak kierowca testowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Owocowa Hondzina to zdaje się seryjna jest, więc Intakwrx, dostanie do bagażnika troche balastu aby wyrównać współczynnik KM/kg i znalezioną nadwyżkę mocy :mrgreen:

 

Ja tam widzałem ostatnio w wynikach torowych Helmuta rwd, z którym Intakwrx, się zakładać nie powinieneś :mrgreen:

 

Swoją drogą jest pare Helmutów jak powiadacie, z którymi ciekawie było by się porównać.

 

owoc666, zgodnie z coraz modniejszym hasłem na forum, albo grubo albo wcale, zainwestuj 1k w lekcje u AL-a lub Wróbla, a potem wyrównaj budżet Intakowym 1k :mrgreen:

 

Swoją drogą 1k bym chyba nie zaryzykował, ale satysfakcje ze skopania kogoś, chętnie przygarne :mrgreen:

Cierpliwości :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, o czym tu się rozmawia?

 

Że ktoś coś na torze objechał? I to ma świadczyć ZAWSZE o wyższości danego samochodu? No nie róbcie sobie jaj, panie Intak

 

To że masz czasy lepsze niż ktoś tam w czymś innym, teoretycznie szybszym, to wielka Ci chwała za to, bo znaczy że dobry z Ciebie driver, ale nie próbuj na siłę, za przeproszeniem, z gówna bata ukręcać i twierdzić, że hamulce w WRX są super i w ogóle to najszybsze auto.

 

Zapewne większość, jak nie wszystkich tu piszących i jeżdżących swoimi wspaniałymi Imprezami czy Evo, objedzie DOBRY kierowca w samochodzie o 30-40% słabszym, na seryjnych podzespołach i jeszcze przy tym załatwi parę spraw przez telefon.

 

To żaden miernik samochodu, co kto objechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, o czym tu się rozmawia?

 

Że ktoś coś na torze objechał? I to ma świadczyć ZAWSZE o wyższości danego samochodu? No nie róbcie sobie jaj, panie Intak

 

To że masz czasy lepsze niż ktoś tam w czymś innym, teoretycznie szybszym, to wielka Ci chwała za to, bo znaczy że dobry z Ciebie driver, ale nie próbuj na siłę, za przeproszeniem, z gówna bata ukręcać i twierdzić, że hamulce w WRX są super i w ogóle to najszybsze auto.

 

Zapewne większość, jak nie wszystkich tu piszących i jeżdżących swoimi wspaniałymi Imprezami czy Evo, objedzie DOBRY kierowca w samochodzie o 30-40% słabszym, na seryjnych podzespołach i jeszcze przy tym załatwi parę spraw przez telefon.

 

To żaden miernik samochodu, co kto objechał.

 

OK. OK. To w takim razie co jest wyznacznikiem... test w TG ??!

 

[ Dodano: Czw Gru 20, 2007 5:07 pm ]

Intakwrx, metodologia takiego porównania byłaby za przeproszeniem ....do dupy.

 

Wiadomo Honda bym się nie spieszył :P a Audi bym się lansował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK. OK. To w takim razie co jest wyznacznikiem...

Najlepszym samochodem na świecie jest ten, którym Ci się najlepiej jeździ, a możesz go kupić. Cała reszta to śmiecie. :cool:

 

Tak, również wg mnie to jest najlepszy wyznacznik "najlepszości" samochodu.

 

 

 

Chociaż z drugiej strony niektórzy powiadają że najlepsze są firmówki... nie wiem nie jeździłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. OK. To w takim razie co jest wyznacznikiem... test w TG ??!

 

Oczywiście porównanie.

Ale jeżeli chcesz mówić o róznicach między samochodami, to trzeba wyeliminować różnice w czynniku, który jest istotniejszy dla szybkości, niż kolejne 150KM, hamulce za 10 tyś, czy coś tam jeszcze.

A więc kierowca musi być taki sam. I to w dodatku kierowca na tyle dobry, aby z każdego z porównywanych samochodów potrafił wycisnąc prawie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. OK. To w takim razie co jest wyznacznikiem... test w TG ??!

 

Oczywiście porównanie.

Ale jeżeli chcesz mówić o róznicach między samochodami, to trzeba wyeliminować różnice w czynniku, który jest istotniejszy dla szybkości, niż kolejne 150KM, hamulce za 10 tyś, czy coś tam jeszcze.

A więc kierowca musi być taki sam. I to w dodatku kierowca na tyle dobry, aby z każdego z porównywanych samochodów potrafił wycisnąc prawie wszystko.

 

No to widzę mamy obiektywnego ochotnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie GIT tylko co to ma do STI .....mody maja wolne czy jak?? :twisted:

 

Intak Chojny pamietajcie o rajdowej orkiestrze w ZG :mrgreen:

 

 

no to mody wracać :wink:

 

No kurcze a miałem od początku stycznia Subarune do przeglądu wstawić... e może iść pod koniec stycznia :) Tak nas uwielbiają w Zielonej, że chyba nie odpuścimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...