Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Tym, którzy nie zrozumieli dyskusji na temat jakiś powyżej, w któym przewija się wątek RAM wyjaśniam:

 

RAM = Dodge RAM, ulubiony pojazd Waldemara Bieli (zdjęcie w jakims wątku z pobytu w USA).

 

A Szanowna Derekcja zamias handlowac Dodgem ku uciesze W.B. wziena sie - zlosliwie ma sie rozumiec - za Mazde.

 

Matka forumoska, co jej wszyskie robio na zlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTOEROTYK

 

w mysl powiedzenia co mnie wkurza

ze duzy samochod meskosc wydluza

Na moje potrzeby Forester to... plama

Chyba msze se fundnonc Dodga RAMA

 

Gdy Go zwaly "FORESTER", bylem dumny jak misiu

A od pewnego czasu to go wolaja: " forysiu"

A ze czlowiek juz jest w podeszlym wieczku

To zaraz Go beda wolaly : "forestereczku"

 

Jak se wyjade na miasto takim Ramem

To nie ma bola ....wroce nad ranem

A jak sie trafi wiecej pan w potrzebie

No to sie chyba na smierc za............ .

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dopiero co kupilem nowa karte, po drugie tu nie chodzi o cene i mozliwosci finansowe ale o rozsadek, jezeli mial bym wymieniac caly komputer zeby sobie pograc w doom'a to wole sobie kupic xbox'a i dorzucic do niego jakis fajny telewizor, nadal nie rozumiem o co cala afera :?: Spodziewales sie ze ci odpisze "tak moj guru, polece teraz do sklepu i zgodnie z twoimi slowami zakupie: procesor 2,8 ghz, 1gb ramu, gforce'a jakiegos tam nie pamietam ktorego masz" kompletna paranoja, zly dzien w pracy miales, czy co :?:

Masz rację - nie ma co kontynuować wątku komputerowego, to nie te forum. Jeśli się kiedyś spotkamy, to pogadamy sobie o kompach, a może raczej o grach (bo to ciekawsze).

A tak na marginesie, to właśnie dla jednej gry, która "chodziła skokami", zmieniłem całe bebechy komputera. Chodzi o Wolfensteina ET. Jeśli nie grałeś w tą grę i masz w miarę szybkie łącze - szczerze polecam.

Na tym kończę wątek komputerowy.

 

Wciąż jeszcze pozostaje do rozwiązania kwestia wątku głównego - czy ktoś rozwikła tkwiącą tam tajemnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTOEROTYK

 

w mysl powiedzenia co mnie wkurza

ze duzy samochod meskosc wydluza

Na moje potrzeby Forester to... plama

Chyba msze se fundnonc Dodga RAMA

 

Gdy Go zwaly "FORESTER", bylem dumny jak misiu

A od pewnego czasu to go wolaja: " forysiu"

A ze czlowiek juz jest w podeszlym wieczku

To zaraz Go beda wolaly : "forestereczku"

 

Jak se wyjade na miasto takim Ramem

To nie ma bola ....wroce nad ranem

A jak sie trafi wiecej pan w potrzebie

No to sie chyba na smierc za............ .

 

M.

Nieprawdopodobne - wyrazy podziwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTOEROTYK

 

w mysl powiedzenia co mnie wkurza

ze duzy samochod meskosc wydluza

Na moje potrzeby Forester to... plama

Chyba msze se fundnonc Dodga RAMA

 

Gdy Go zwaly "FORESTER", bylem dumny jak misiu

A od pewnego czasu to go wolaja: " forysiu"

A ze czlowiek juz jest w podeszlym wieczku

To zaraz Go beda wolaly : "forestereczku"

 

Jak se wyjade na miasto takim Ramem

To nie ma bola ....wroce nad ranem

A jak sie trafi wiecej pan w potrzebie

No to sie chyba na smierc za............ .

 

M.

 

 

Gratulację dla lirycznej Mamusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla licznej Mamusi.

 

ty...kochaniuśki...mamusia jest tylko jedna...może to i dobrze :?:

 

no właśnie - som na to dowody:

1. zrobione przeze mnie fotograbie Kazimierowskie

2. nawet kawał taki jest, kończy się słowami "Matka jest tylko jedna"

 

NO ... w mordę ... i pa lulciu

 

Śmiech'u na dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jeszcze pozostaje do rozwiązania kwestia wątku głównego - czy ktoś rozwikła tkwiącą tam tajemnicę?

Jak wyżej - nie zapominajmy, bo Admin zamknie nam ten temat.

 

No ..................... bardzo prosze .......niek sprobuje. Pod tem wzglendem ten temat ma dwie zasadnicze zalety po piersze jes............ nieaktualny a po drugie jes niesprecyzowanym do konca pytaniem do Derekcji. Nik nie zaryzykuje.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokojona ostatnim brakiem zainteresowania forumowiczów tym istotnym wątkiem ośmielam się przypomnieć że jest wielce niestosowne i karygodne takie zachowanie. Skutkiem może być daleko idąca i nieodwracalna dezaktualizacja tematu. 8)

Masz rację. Ogólnie widać, że panuje marazm na forum. Chyba mamy jeszcze wakacje.

Ale wracając do tematu. Myślę, że można pójść tropem kodowym. Oznacza on ukrytą myśl w sekwencji wyrazów, zdawałoby się coś znaczących. Mówiąc jaśniej. Autor postu, nie wahajmy się użyć tego stwierdzenia, kandydującego do miana postu roku 2004, ukrył w nim jakieś przesłanie. A ściślej, w stwierdzeniu: "Temat już nie aktualny" ukryty jest wyraz. Pytanie - jaki to wyraz, jakiego szyfru użył autor do zakodowania właściwej sentencji w tym ciągu liter. Ja, po głębokiej analizie, doszedłem do wniosku, iż tym wyrażeniem jest... "MUNIEK". Słowo to powstało przy wyborze liter numer 3, 7, 9, 10, 11 i 13 - licząc od lewej. Oznacza to, ni mniej ni więcej, iż autor postu, prawdopodobnie w ukryciu przed światem, słucha piosenek Muńka (wokalista hardrockowego zespołu T. Love - przyp. red.).

Myślę, iż jest to rozwiązanie zagadki. Narka - idę otworzyć kolejny browarek. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piosenek Muńka (wokalista hardrockowego zespołu T. Love - przyp. red.).

 

:shock: albo ja czegoś nie rozumiem, albo się T.Love przekwalifikował i gra ostro jak musztarda sarepska :shock:

Jak to jest hardrockowy zespół, to ja gram BLACKMETAL ... na gitarze klasycznej oczywiście:

:arrow: opuszczam se wszystkie struny nylony

ostro zjeżdżając w dół o dwa tony

i mam wtedy tyle mięcha na dole,

że jak wtenczas w struny nie przypie ... przypiekła mi się kolacja w mordę :evil:

 

Śmiech'u blackmetalowiec z wiedźmą na wokalu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :!: Mam, wróciłem i mam odpowiedź. CTD chłopie gdzie ja to nie byłem, gdzie ja to nie szukałem, pół wakacji spędziłem żeby odnaleźć odpowiedź na twoje pytanie i... pół wakacji przepiłem jak poznałem :(

No ale do rzeczy: jedyne co Ci mogę powiedzieć : Nic się nie martw będzie lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...