Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepraszam, ale chciałem za pytać czy temat jest w ciąż nie aktualny? 

@[you] twierdzi, że dla Ciebie zawsze  :P  ;)

 

Czytając kilka stron pierwszych stwierdziłem, że temat jest jednak nieaktualny :P  chociaż aktualnie nie przypominam sobie abym dodał coś w tym temacie, choć może to już nieaktualne :o

Konstatując: aktualność nieaktualności tematu, zmierza powoli do nieskończoności :wacko:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@martrix, moze sprobowac wcisnac F5...? 

Hmm.. wciskając polecone F5 dociera do mnie, że jednak skomentowałem ten temat... co daje mi do myślenia i jednocześnie otwiera szerzej oczy na relatywizm swoisty kwestii nieaktualności :o .

W kontekście dualizmu czasoprzestrzennego tego tematu nie można lekceważyć rzeczy aktualnych, więc wracam do pracy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że według aktualnych reguł pisowni, nie z przymiotnikami zasadniczo piszemy łącznie np. nieaktualny

 

edit.

 

Chociaż nie wiem czy to się dotyczy tego tematu, skoro jest już nieaktualny :mellow:

Edytowane przez Giechu
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. No, muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się po Koledze [you] tak filozoficznych wywodów :D

Sam siebie zaskakuję ;) zmieniłem leki ostatnio :D

 

polowanie czas zacząć :OO: prawda [you]

Yeah :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że według aktualnych reguł pisowni, nie z przymiotnikami zasadniczo piszemy łącznie np. nieaktualny

 

edit.

 

Chociaż nie wiem czy to się dotyczy tego tematu, skoro jest już nieaktualny :mellow:

 

No, Giechu, dobrze ze sie po prawiles ta Edyta! Ten temat jest nie aktualny i koniec. Wszystko inne jest nie wazne!

 

Sprawdzilem, F5 faktycznie nie zmienia nie aktualnosci...  Moze trzeba mu zainstalowac jakis update?

 

tech-update11.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nieaktualny... ale czy można o nim mówić stale /steɪl/ ?

 

Spytaj się "żony" co zmajstrowałeś 11 lat, 10 miesięcy i 15 dni temu... niby nieaktualne od dawna a jednak jak ważne i nadal aktualne   :P

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, czy wyście so mało inteligentne czy jak ??? Temat żem letko odświeżył poniewać jes "z goła" kluczowy. Takie temata so wizytówko tego foruma. W 99 % tematów nik nie wie co jes grane. Jes to taktyka uczymania wysokiego pozioma dyskusji. Każden jołop co tu zaglonie, gubi sie natykmiast i tak szybko jak sie zalogował, tak szybko spoierdziela. To so tematy wysoce wirtualne, dla ludziów z turbo doładowanom fantazjo i porombanych autochtonów, co lubio pogadać i wydalajo przy tym mondre słowa z jamy gembowy......... choć co poniektóre to cheba z encyklopedii przepisujo, bo czasem mamusia wychodzi na jołopa.

 

Mamusia

Jeżeli to nadal aktualne to tu mamy odpowiedź na sedno tego nieaktualnego tematu  ale jakże ponadczasowego i zawsze będącego na topie  :coffee:

Edytowane przez ipsx82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...