Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Monachium


Oskar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat i czy w ogole nowy temat byl potrzebny no ale jest juz to trudno :razz: tak wiec ja juz 3ci tydzien po operacji na to biodro, z biodrem wszystko super itd ale byl klopot z nogami bo puchly i takie tam i w ciagu tyg musialem miec jeszcze trzy operacje a teraz zeby bylo malo to mam jeszcze jakas infekcje w tych moich szkitach ale to juz kwestia dni do wyleczenia. Mega powoli ale do przodu, do polski wroce nie wiem kiedy ale cos w pazdzierniku to sie na jakies kielbaski ustawimy :wink: Nie tesknie za Wami wcale ale tesknie za subarowymi dzwiekami(dajcie jakies linki z dzwiekami czy cus) :razz: nie no joke za Wami tez :razz:

 

P.S Guma - Pielegniarki brzydkie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wsparcie i mile slowo :wink: mam nadzieje jak najszybciej stad wiac bo co za duzo to nie zdrowo a juz szpitala to napewno :wink: Guma, Alex - zawroty glowy, nudnosci...typowo szpitalne to musialy byc one:mrgreen: aha i Gumis prosba, lekarz na nerki zeby dbac i plukac i witamina A,B itp. :mrgreen: Tiiiskie przepisal, wsadz co do lodowki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...