Jump to content

Jakie halogeny wstawic??

Janussz
 Share

Recommended Posts

Witam kupiłem do swojego subaru halogeny wesem. Model ich to 2ho okazalo sie ze sa zaduze , wiec chce je zwrocic. Pytanie na co wymienić??

Czy na

3ho

http://sklep.wesem.pl/go/_info/?idc=%22 ... 5570d0eda1

halogeny rajdowe 3ho.

http://sklep.wesem.pl/go/_info/?idc=%22 ... 5570d0eda1

szczegolnie interesuje mnie mocowanie poniewaz w standardowych halogenach 3ho jest mocowanie ktore niepasuje wiec trzeba by kombinowac. Mowiono mi że da rade kupic na tej stronie halogeny ktore idealnie pasuja w mocowanie starych przeciwmgielnych halogenow.

Prosze o rade.

A jesli ktos potrzebuje halogeny 2ho to chetnie sprzedam w atrakcyjnej cenie. Dalem za nie 135zl wiec oddam za 100zl.

Witam kupiłem do swojego subaru halogeny wesem. Model ich to 2ho okazalo sie ze sa zaduze , wiec chce je zwrocic. Pytanie na co wymienić??

Zerknij u mnie w podpisie na www, to zobaczysz jak wyglądają 2HO w wykonaniu wewnątrz- i nazderzakowym. Nic nie jest za duże :wink: O szczegółowe zdjęcia uderzaj do Bergena. Te wewnątrz zderzaka, to są rajdowe (osadzone na stelażu z regulacją w dwóch płaszczyznach)

pzdr

Seb@

Zerknij u mnie w podpisie na www, to zobaczysz jak wyglądają 2HO w wykonaniu wewnątrz- i nazderzakowym. Nic nie jest za duże :wink: O szczegółowe zdjęcia uderzaj do Bergena. Te wewnątrz zderzaka, to są rajdowe (osadzone na stelażu z regulacją w dwóch płaszczyznach)

Rewelacyjnie to wygląda :!: