Jump to content

Forester 2009 ?

rzymu
 Share

Recommended Posts

hogi, to nic ze po angielsju. Wystarczy czytac powoli, na pewno zrozumiesz :mrgreen:

Z mowieniem tak samo: p-o-w-o-l-i i sie dogadasz. :twisted:

Forek musi byc i nie wyobrazam sobie mariazu z OBK. Forek musi byc tylko bardziej macho bo na razie dupna konkurencja w postaci Outlandera i ultrasuperdupnanormalnieszoktakadupna "konkurencja" w postaci (przepraszam) RAV4 niestety kasuje Forka w kategorii "look&feel". A taki OBK to konkurencji nie ma. A jesli juz ma to przynajmniej wyrosnieta i droga: X70, Allroad etc

No to ja sobie chyba kupię jeszcze ze trzy sztuki MY08 i będę miał do końca życia... Z Imprezą MY07 też kurcze tak trzeba było zrobić zamiast teraz rozpaczać jaka ta nowa jest ładna i konkurencyjna względem rywali typu Seat Ibiza... Czasem trzeba zadziałać proaktywnie, wziąć sprawy w swoje ręce i uniezależnić swoje troski od strategii producentów...

• 2 weeks later...
Dzisiaj usłyszałem w salonie zatrważającą wieść jakoby MY09 miały nie być w wersji z 2.5 XT (znaczy, że z turbo i na benzynę). :shock: Prawda to jest?

Ja przed kilkoma dniami w pewnym salonie usłyszałem, że będzie w Polsce Forester STI MY09 :!:

Wygląda na zupełną analogię jak w przypadku Imprezy ...

• 3 weeks later...

Patrząc na zapędy FHI odnośnie wspaniałego Tribeca na widok którego dzieci płaczą jak żartuje sobie Clarkson albo nowa superancka bajerzasta Impreza, Forester będzie mógł stanąć w szranki z innymi wspaniałymi furami w rodzaju Santa Feeeee lub rewelacyjnym Tuscon'em :???:

Ja się pytam o co chodzi?? Wspaniałych designerów wytrzasneli z Chin czy Korei? Wolałbym, żeby nadal designem zajmowały się zwykłe inżyniery.... :evil:

Robili po swojemu, to zawsze sie mowilo, ze brzydkie te Subaru. Probowali z designerem z Alfy, to sie tez nie podobalo (Tribeca, SI06). Teraz probuja z mala grupka (10 tys. zatrudnionych) chinskich desginerow, to tez jest zle. No nie dogodzisz! :roll: