Skocz do zawartości

Forester 2009 ?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

hogi, to nic ze po angielsju. Wystarczy czytac powoli, na pewno zrozumiesz :mrgreen:

Z mowieniem tak samo: p-o-w-o-l-i i sie dogadasz. :twisted:

 

Forek musi byc i nie wyobrazam sobie mariazu z OBK. Forek musi byc tylko bardziej macho bo na razie dupna konkurencja w postaci Outlandera i ultrasuperdupnanormalnieszoktakadupna "konkurencja" w postaci (przepraszam) RAV4 niestety kasuje Forka w kategorii "look&feel". A taki OBK to konkurencji nie ma. A jesli juz ma to przynajmniej wyrosnieta i droga: X70, Allroad etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sobie chyba kupię jeszcze ze trzy sztuki MY08 i będę miał do końca życia... Z Imprezą MY07 też kurcze tak trzeba było zrobić zamiast teraz rozpaczać jaka ta nowa jest ładna i konkurencyjna względem rywali typu Seat Ibiza... Czasem trzeba zadziałać proaktywnie, wziąć sprawy w swoje ręce i uniezależnić swoje troski od strategii producentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj usłyszałem w salonie zatrważającą wieść jakoby MY09 miały nie być w wersji z 2.5 XT (znaczy, że z turbo i na benzynę). :shock: Prawda to jest?

 

Ja przed kilkoma dniami w pewnym salonie usłyszałem, że będzie w Polsce Forester STI MY09 :!:

Wygląda na zupełną analogię jak w przypadku Imprezy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Patrząc na zapędy FHI odnośnie wspaniałego Tribeca na widok którego dzieci płaczą jak żartuje sobie Clarkson albo nowa superancka bajerzasta Impreza, Forester będzie mógł stanąć w szranki z innymi wspaniałymi furami w rodzaju Santa Feeeee lub rewelacyjnym Tuscon'em :???:

 

Ja się pytam o co chodzi?? Wspaniałych designerów wytrzasneli z Chin czy Korei? Wolałbym, żeby nadal designem zajmowały się zwykłe inżyniery.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili po swojemu, to zawsze sie mowilo, ze brzydkie te Subaru. Probowali z designerem z Alfy, to sie tez nie podobalo (Tribeca, SI06). Teraz probuja z mala grupka (10 tys. zatrudnionych) chinskich desginerow, to tez jest zle. No nie dogodzisz! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...