Skocz do zawartości

Halogeny WRX


Jabar

Rekomendowane odpowiedzi

Troche nisko, jak dla lamp dalekosiężnych - nie wykorzystasz w pełni możliwosci, imo będą Ci swieciły tak samo jak światła długie (no i jeszcze do tego dochodzi ta "wnęka" która też przysłania).

 

Nie bardzo wiem jak to zmierzyc bez wyjmowania, ale tak poprostu przykładając miarkę do "dziury" i mierzac lustro - mają 7cmx6cm (nie są okrągłe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak to zmierzyc bez wyjmowania, ale tak poprostu przykładając miarkę do "dziury" i mierzac lustro - mają 7cmx6cm (nie są okrągłe).
dzieki wielkie - chodzilo mi wlasnie o rzad wielkosci (tzn rozmiar) teraz mam juz poglad,

znajomy ma u siebie w aucie (na mniej wiecej takiej samej wysokosci) i swieca rewelacyjnie :) sprobujemy co to bedzie - zreszta dlugie w Imprezie sa bardzo slabe IMO (przynajmniej w konfrontacji z seryjnym xenonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a co za roznica co za auto??? Ogolnie ma byc zgodne z przepisami posiadac atesty i nie oslepiac innych ...... Na forum juz bylo o tym i sporo ludzi bylo zadowolonych ...2 znajomych ma auta przechodza przeglady nie maja pretensji od innych kierowcow.......Ze mam klopoty ze wzrokiem noca sam to chce kupic po tym jak juz to inny przetestowali.....

 

 

Ps mojego linka o halogenach (bo mam narazie na nie miejsce .....) po podpowiedzi jednego z forumowiczy abym kupil jedne z nich ktos to przerabial zeczywiscie pasuja do GT MY98?? czy trzeba spora druciarnie robic ktos wie??? bo cena taka ze kasowac je mozna co 2 miesiace:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za ot ale co do xenow jesli maja TUV to co to jest?? poziomowania nie musi byc (ojciec kiedys mial bmw seri 7 z fabrycznymi xenami i nie bylo 97chyba rok) dobrze ustawione nie oslepiaja !! jeszcze raz sory za ot ps niech da ktos linka do tego watku bo nie moge znales:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se na szybko poszukałem i znalazłem ciekawy opis: http://www.xenony.pl/content/view/2/3/ zastanawiam się czy nie jest to nieco skrótowe myślenie, bo auto ma homologację na to co się w nim znajduje po opuszczeniu fabryki, lampy mają homologację gdy są używane z przeznaczonym do nich i źródłem światła. Wsadzenie żarówki innego typu wydaje się być lekkim nagięciem przepisów o ile nie złamaniem homologacji. Porypane to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ot dajcie linka albo przeniescie prosze!! np c5 citroen mercedesy i kilka innych aut nie maja poziomowania reflektorow mimo seryjnych lamp xenonowych !!!!bo maja poziomowanie karoseri i to jest zgodne z przepiami!!! czyli w skrocie posiadacze np forestera (chyba legancy tez mial poziomowanie??) i czesto majacy spryskiwacze w serji moga zgodnie z przepisami montowac takie lampki:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis,

Nie dziw się, że tak mało forumowiczów czyta twoje posty, bo są mało czytelne i trudne do zrozumienia. Próbuję je czytać ale się męczę. Widzę, że po prostu lekceważysz i olewasz część osób mimo prośby abyś pisał trochę staranniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOGI . Oj zapomnialem o tobie juz poprawilem sie to nie zauwarzyles:PP

Zawalony praca jestem i w przerwach czytam forum dlatego tak wyszlo .....

 

Ps czy moze ktos odszukac i dac linka do dyskusji o xenach bo byla takowa i lub przeniesc temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, może jakby Ci się kiedyś zechciało skorzystać z wyszukiwarki i bezbłędnie wpisać choć jedno wyszukiwane słowo, to odwdzięczyłaby Ci się ona takim oto wątkiem:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106409

 

Nie tłumacz swojego niechlujstwa brakiem czasu, bo skoro Ty nie masz czasu napisać czegoś poprawnie i zrozumiale, dlaczego kto inny miałby poświęcać swój czas by to przeczytać? To nie forum onetu czy interii gdzie dzieci neostrady pokazują, że potrafią naciskać klawisze. To tak ku rozwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wracam do tematu halogenow

http://sklep.wesem.pl/go/_info/?idc=%22 ... cd61959ad8

 

czy ktos to montowal jak to pasuje do GT kto podeslal mi ten link jak szukalem lamp kiedys i znowu szukam tym razem nie mam zamiaru wydawac 600zl po 50% upuscie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie zgadnac .....modernizacja oswietlenia si ,

Moze jest tam czego szukam ale temat nazwany tak, ze do niego nie zerknolem nawet!!

Ale dziekuje za pomoc :)))

Teraz zrobie zal za grzechy i mocne postanowienie poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aflinta kiedys jeździłem na mocniejszych żarówkach i nawet badania techniczne przechodziło auto kilka razy. I nic. Ale o reflektorach musiałem pamiętać i je opuszczać. Bo nawet na światłach mijania każdy do mnie mrugał i dawał mi znać bym zmienił światła z drogowych.

Minus taki, iż przepalają się takie żaróweczki 4x szybciej od normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...