Skocz do zawartości

Chlapacze.. malować czy nie?


Natka86

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie malowac to farba czy lakier dlugo nie zostanie na nich. Jesli ktos chce pod kolor to kupic juz kolorowe. Ja kupilem akurat niebieskie i jeszcze nie wiem czy beda pasowac, zobaczymy jak zamontuje w przyszlym tygodniu. Po jezdzie w deszczu auto jest zachlapane po szyby wiec musze to zrobic jak najszybciej. Aha mam do chlapakow naklejeczki SPARCO, jednak zrezygnuje z ich umieszczania na chlapakach. To by byla lekka przesada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie malowac to farba czy lakier dlugo nie zostanie na nich.

 

Tak będzie. I będzie to koszmarnie wyglądać. Chlapacze bądź co bądź pracują i po paru dniach będziesz miała zamiast pomalowanych chlapaczy coś, co wygląda jakbyś to wyciągnęła ze śmietnika :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoście chlapaczy, troche nie na ten temat akurat. Czy jest mozliwość kupna seryjnych chlapaczy do do Imprezy kombi ?? nie chodzi mi o jakiś rajdowy czy sportowy wygląd, tylko normalne seryjne chlapacze. Po deszczu tylni zderzak wygląda nie dość ładnie od błota które na nim osiada i muszę coś z tym zrobić bo szkoda lakieru :???:

dzięki za info :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoście chlapaczy, troche nie na ten temat akurat

 

markos007, odnośnie "troche nie na temat" (akurat) pozwól sobie przypomnieć, ze jesteśmy w Dziale Technicznym i tu off-top jest zabroniony.

 

Masz pytanie dot. zakupu chlapaczy - dołącz się do istniejącego wątku ("Jaki kolor chlapaczy"), albo załóż nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie "troche nie na temat" (akurat) pozwól sobie przypomnieć, ze jesteśmy w Dziale Technicznym i tu off-top jest zabroniony.

 

Masz pytanie dot. zakupu chlapaczy - dołącz się do istniejącego wątku ("Jaki kolor chlapaczy"), albo załóż nowy.

nie chciałem zakładać nowego tematu po prostu. Wychodzi na to ze musze poszukać tylnych chlapaczy w jakimś salonie, albo poszukać w necie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...