Skocz do zawartości

Serwisy, ASO, salony teges


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

Nikomu się nie chciało, to ja zapoczątkuję...

 

Duża pochwała dla ASO w Białymstoku, które mnie dziś mocno zaskoczyło na korzyść. Jeżdżąc z potencjalnym kupcem mojego legaca (pozdrówka Baro) do mechanika, wyszło, że do wymiany jest jakaś część przedniego zawieszenia (jakiś gumowy dinks).

 

Zadzwoniłem dziś do Wojtka zapytać czy ten gumowy dinks wymieniają na gwarancji. A on mi na to, że ten gumowy dinks czeka na mnie już od dawna, bo zauważyli to podczas otatniego przeglądu i po prostu dla mnie zamówili.

 

Drobna rzecz a ile radości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pochwalę EF Kraków. Pewien pan mi przyrysował i lekko wgniótł tylny zderzak w Forku, PTU proponowało kasę lub naprawę, więc zgłosiłem szkodę do likwidacji w serwisie, podjeżdrzam po kilku dniach zapytać,czy zweryfikowali szkodę a tu zderzak już w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Niestety muszę opisać ten proceder. Auto straciło moc w drodze z Krakowa do Katowic, autostrada. Zjechałem do MM Cars w Katowicach, żeby sprawdzili co się dzieje. Powiedziałem im, że to najprawdopodobniej lewe powietrze, bo jest świst przy dodawaniu gazu na biegu. Po 3h (!) mistrz warsztatu, jak mi powiedzieli, wykluczył lewe powietrze i napisano mi oficjalną diagnozę, że turbosprężarka i wtryskiwacze, ale żeby dowiedzieć się więcej, muszą auto rozebrać na części i po kolei sprawdzać (!!!). Zapłaciłem 44zł za diagnozę (?) i wziąłem samochód. Salon kategorycznie odradzał jazdę samochodem. Samochodem przejechał jeszcze z 200km, pojechałem do Carfit Edwina do Nowego Sącza. Po 30 sekundach oględzin znaleziono dziurę w dolocie do turbiny... Koszt części 240zł netto. Autko chodzi już 3 tydzień bezproblemowo. Nie mam pytań.

Bez dwóch zdań czuję się oszukany przez MM Cars. Nie pozwolono mi zamienić słowa z mechanikiem, który diagnozował samochód. Zalecili zostawienie auta i naprawę. Ciekawy jestem jakby się to wszystko skończyło, na ilu tysiącach...

 

Subaru Diesel kombi 2008 rocznik, pierwsza usterka w aucie. Poza tą "kosmetyką" auto spisuje się wyśmienicie.

 

Pozdrawiam i nie polecam ASO w Katowicach, MM Cars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano takie są diagnozy. Mnie kiedyś po 8h spędzonych na doszukiwaniu się braku mocy fachowcy w ASO co prawda nie w Subaru ale w Citroenie ,zdiagnozowali wtryskiwacze - do wymiany. Koszt nie pamiętam ale coś kilka tysięcy. Pojechałem do drugiego ASO , wyszedł mechanik i podkręcił linkę gazu - gratis .... i moc powróciła. Także mnie już nic nie zaskoczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę opisać ten proceder. Auto straciło moc w drodze z Krakowa do Katowic, autostrada. Zjechałem do MM Cars w Katowicach, żeby sprawdzili co się dzieje. Powiedziałem im, że to najprawdopodobniej lewe powietrze, bo jest świst przy dodawaniu gazu na biegu. Po 3h (!) mistrz warsztatu, jak mi powiedzieli, wykluczył lewe powietrze i napisano mi oficjalną diagnozę, że turbosprężarka i wtryskiwacze, ale żeby dowiedzieć się więcej, muszą auto rozebrać na części i po kolei sprawdzać (!!!). Zapłaciłem 44zł za diagnozę (?) i wziąłem samochód. Salon kategorycznie odradzał jazdę samochodem. Samochodem przejechał jeszcze z 200km, pojechałem do Carfit Edwina do Nowego Sącza. Po 30 sekundach oględzin znaleziono dziurę w dolocie do turbiny... Koszt części 240zł netto. Autko chodzi już 3 tydzień bezproblemowo. Nie mam pytań.

Bez dwóch zdań czuję się oszukany przez MM Cars. Nie pozwolono mi zamienić słowa z mechanikiem, który diagnozował samochód. Zalecili zostawienie auta i naprawę. Ciekawy jestem jakby się to wszystko skończyło, na ilu tysiącach...

 

Subaru Diesel kombi 2008 rocznik, pierwsza usterka w aucie. Poza tą "kosmetyką" auto spisuje się wyśmienicie.

 

Pozdrawiam i nie polecam ASO w Katowicach, MM Cars.

 

Żeby Twój przypadek posłużył jako impuls do postępu dla MM CARS, należałoby wystosować list do Dyrekcji SIP-u (lub chociaż zadać Pytanie do Dyrekcji). A inna sprawa, że takich fachowców jak carfit znam chyba tylko trzech... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam i nie polecam ASO w Katowicach, MM Cars.

 

Żeby Twój przypadek posłużył jako impuls do postępu dla MM CARS, należałoby wystosować list do Dyrekcji SIP-u (lub chociaż zadać Pytanie do Dyrekcji). A inna sprawa, że takich fachowców jak carfit znam chyba tylko trzech... :cry:

 

tam to by się przydał impuls w postaci bomby atomowej, może by coś się zmieniło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...