Jump to content

wymiana Turbo w Forester 99r

arosiak
 Share

Recommended Posts

Tak mi sie trafiło, że posiadam dobrą turbinę od imprezy GT z 99 roku.

Wiem że mój Foryś też z 99 roku ma mniejszą i chciałbym spróbowac je podmienić.

Czy orientujecie się, czy wiąże się to z jakimiś przeróbkami, czy z komputerem trzeba coś robić????

A i jeszcze mogę mieć IC od GT, czy IC w GT jest większe niż w forku???

A nie jest tak, ze juz wyrazna zmiana bedzie z turbo od WRXa? W ktoryms temacie Az pisal o wytrzymalosci panewek po pewnym przebiegu, a w innym o wytrzymalosci skrzyni biegow. W tym wieku Forek moze zbyt duzo mocy nie wytrzymac - szczegolnie w dole obrotow.

Olleo,

A nie jest tak, ze juz wyrazna zmiana bedzie z turbo od WRXa?

Od wczoraj mogę już napisać na podstawie własnych przeżyć : jak dla mnie różnica jest kolosalna (choć pewnie to zasługa również nowego kompletnego wydechu przelotowego). Zastrzegam, zdanie bezgranicznego wciąż laika i amatora :mrgreen: Nie bijta ...

Pozdrawiam

Grzesiek

Aflinta, dzięki za linka do tematu. Niestety nie mogę wywnioskować jak dalekie modyfikacje są potrzebne. Bardziej interesuje mnie czy taka modyfikacja może być plug&play?? Czy da radę pokombinować samemu czy konieczne będzie udanie się do znanych i "lubianych" moderów?

Planuję również remap + upgrade hamulców + ewentualnie wydech (ale wtedy trudno będzie ukryć przed małżonką zmiany :)...

Filester z tego co wiem w Łodzi nie ma hamowni 4x4, chyba, że coś się zmieniło?? Jak dobrze wiadomo mocy nigdy dosyć, a apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Pozdrawiam

Bart

Aflinta, dzięki za linka do tematu. Niestety nie mogę wywnioskować jak dalekie modyfikacje są potrzebne. Bardziej interesuje mnie czy taka modyfikacja może być plug&play?? Czy da radę pokombinować samemu czy konieczne będzie udanie się do znanych i "lubianych" moderów?

Planuję również remap + upgrade hamulców + ewentualnie wydech (ale wtedy trudno będzie ukryć przed małżonką zmiany :)...

Filester z tego co wiem w Łodzi nie ma hamowni 4x4, chyba, że coś się zmieniło?? Jak dobrze wiadomo mocy nigdy dosyć, a apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Pozdrawiam

Bart

Citan gdzieś wrzucał wykresy, tylko nie wiem czy akurat w Łodzi hamownię odwiedził. Trzeba by go zapytać.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...