Skocz do zawartości

Oświetlenie deski rozdzielczej w Foresterze


witch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

jestem od niedawna posiadaczka Subaru Forester 2.0 XT i nowym członkiem tego forum. Ostatnio zauwazyłam, że nie ma oswietlenia deski rozdzielczej w mojej Subarynce. Zapalaja sie tylko przy odpalaniu auta kontrolki - olej, akumulator, ABS itp. Gdy jade wieczorem nie widzę zadnych wskazań predkosciomierza, obrotomierza itp. Czy może mi ktoś pomóc i dac znac czy sama jestem w stanie cos z tym zrobic, czy trzeba bedzie skorzystac z uslug fachowcow w serwisie?

Acha, jedyne co jest podswietlone na desce w trakcie jazdy to ikona od reduktora LO - gdy z niego korzystam.

Proszę o pomoc i jesli taki temat byl juz przez kogos poruszany, to prosze o jakiegos linka.

 

pozdrawiam

Witch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie!

Szczerze mowiac spodziewalam sie ze bedziecie sie naigrywac, bo kobitka, swiecace zegary itp.

Po pierwsze jedz sobie facet autem wieczorem, jak nie widzisz nic na ZEGARACH, a po drugie to zanim napisalam na forum to przeczytałam instukcje techniczna do Subaru i nie zawracałabym nikomu głowy gdyby tylko chodziło o pokrecenie potencjometrem.

naprawdę proszę o rzetelna odpowiedź i nadal jej oczekuję!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna kolezanko ...

O ile zadna z prob odpalenia oswietlenia ... zgodnie z instrukcja nie przyniosla pozadanego rezultatu . Proponuje udac sie do najblizszego elektryka samochodowego w celu odnalezienia przerwy powstalej gdzies w ukladzie elektrycznym Twojego autka .

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 lat później...
  • 7 miesięcy temu...

Odgrzebuje kotleta ponieważ mam podobny problem co opisany wyżej a specem od elektryki nie jestem. Auto to forek s-turbo z 2001 roku i nie mam podświetlenia całej deski rozdzielczej (zegarów, panelu od  nawiewu itp.). Wymontowałem dziś zegary i wymieniłem żarówki (wszystkie były spalone) ale po podłączeniu nowe tez nie świeciły. Pozycje w aucie są. Gdzie mogę szukać przyczyny? Czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny tylko za podświetlenie samej deski? Jeśli tak to który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...