Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michael, tam było okropne błoto, bo to na giełdzie a okropnie lało :twisted: Miałem gdzies fotki z tego odcinka, jak znajde to podlinkuje :wink:

Yacho, dokladnie to :wink:

 

Zawsze lubiłem się bawić w błotku :D Nie no to widzę, że chlapacze to obowiązkowa inwestycja będzie.

 

Yacho PW :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byleby nie padało jak wtedy, cieżko było w droge trafic na tym błotku, szczególnie na trawie na torze :shock: :mrgreen:

Etam, fajnie było :mrgreen: Pozniej po tym deszczu jak jechalismy to pojechalismy bez zadnego slizgu :idea: Szkoda ze nie dało sie tak pojechac na czas bo mysle ze pare cennych sekund by wyskoczylo z generalki.

Zeby chociaz mozna bylo przed proba na czas pojezdzic chwile wiecej niz jedno okrazenie, bo w ogole nie było wiadomo jak sie przygotowac na wjazd na trawe :twisted: :wink:

 

 

Ps. A ja miałem jechać skuterkiem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja może się dotelepię :) Po ostatnim spocie pytanie brzmi: gdzie dorwać chlapaczke do gt-ka? :D

 

U mnie w domu :mrgreen:

Czasami ją wożę na prawym fotelu. :wink:

 

hogi - oplułem monitor :mrgreen::mrgreen:

 

A jak rok temu na II Cynę założyłem chlapacze to większośc się śmiała :evil:

 

Po próbie na giełdzie - już się nie śmiali, a potem była słynna akcja - "Jaki kolor chlapaczy do WRX'a" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze innej możliwości, a moze snieg juz bedzie i poogladasz Cynę przez boczne szybki :mrgreen: , ale sie rozmarzyłem :roll:

jak będzie śnieg to tym bardziej pojadę Cyne swoim :)

Śmiechu kiedy docierasz do Tych w sobote wieczór czy w niedzielę rano?

no i tu niestety nie mam dobrych wieści... otóż z kilku powodów nie będzie mnie w Tychach :sad: w związku z tym również mam prośbę do Ciebie, ale to już zadzwonię i powiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja przyjadę. Ostatnia Cyna bardzo mi się podobała. Fruwaliśmy z Bilexem ś.p. Opelkiem GTC

po całym torze (2-ga próba) a i tak udało się kilka WRC (znaczy się WRX :oops:) i STI wyprzedzić. Trochę żal mi nowej Smoczycy, ale muszę się w końcu przełamać :mrgreen:.

Może już będzie śnieg :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...