Skocz do zawartości

[Kraków] ćwiczyć pany ćwiczyć!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

ja nigdy tamtędy nie wjeżdżałem, zawsze od centralnej

 

swoją drogą to się zastanawiam czy guma ma na celu jakieś nielegalne zapoznanie przed anwą robić czy co? :mrgreen:

a skoro już ten temat mi się przypomniał to pomijając, że lista obejmuje już ca. 60 załóg - moje pytanko - podane jest, że będą 4 próby - to będą polmozbyt, eurostar, baza czegoś tam na rzemieślniczej i próba w Wieliczce czy typujecie coś innego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to się zastanawiam czy guma ma na celu jakieś nielegalne zapoznanie przed anwą robić czy co? :mrgreen:

a skoro już ten temat mi się przypomniał to pomijając, że lista obejmuje już ca. 60 załóg - moje pytanko - podane jest, że będą 4 próby - to będą polmozbyt, eurostar, baza czegoś tam na rzemieślniczej i próba w Wieliczce czy typujecie coś innego :?:

 

http://www.automobilklub.krakow.pl/zala ... 9.2007.doc

harmonogram V El. Pucharu Toyoty Anwa (23.IX.2007)

 

ja się pewnie wybiorę na lotnisko w Czyżynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę niestety tylko popatrzeć.

 

w niedzielę jest tam jedna z prób Anwy więc coś powinno być, no chyba, że przywiozą sobie rano tuż przed próbami swoje :mrgreen:

jak coś to zadzwonimy po Kajtka - "zdejmie" z dupolota (jeśli wiecie co mam na myśli ;) ) i pożyczy na chwilę :mrgreen:

 

Dragon ostatnio pokazał klasę i szybkość w ściąganiu gumy jak i w jej zakładaniu. Mowa oczywyście o gumie samochodowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...