Skocz do zawartości

Kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu...


harry26poz

Rekomendowane odpowiedzi

...pozwoliłem sobie dodać kilka wspaniałych fotografii do zdjęć ze spotkań autorstwa Tomka Rumplewicza reprezentującego portal motoryzacyjny www.phoenixteam.pl, które dopełniają tajemniczy temat postu.

 

Kolejne bliskie spotkania integracyjne trzeciego stopnia z Forumowiczami evo.org.pl już wkrótce.

 

Zainteresowani :arrow: PW

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowałem na tegoroczny ALT. Niestety sezon polowań się skończył kiedy post z zapisami pojawił się na muszce. Pozostała rezerwa, która daje raczej złudzenie prawdopodobieństwa uczestnictwa. Jestem zszokowany zainteresowaniem, którego połowy w ubiegłym roku nie było. A maszyny, które się teraz zapisały. Masakra :!: Żałuje, żałuje, żałuje :cry:

 

A wiele od ubiegłego roku się zmieniło. Z EVkami urzęduję gdyż obecnie dysponuje mocą GT340 i momentem GT400 :mrgreen: Z takimi parametrami, polepszoną techniką jazdy no i przesuniętą znacznie granicą strachu miałbym szansę pomóc licznej grupie Subarynek piąć się na szczyty w tym roku. Skończę jako obserwator. Zamiast emocji rozgrzewać mnie będzie zawartość piersiówki. Trudno :sad:

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry26poz, ładne STi. Jeszcze tylko te progi zdejmij 8).

 

Zdjąłem tylną nakładkę. Była przesadzona. Na decyzję wpłynęła głównie Gonia. Progi miałem zamiar ale grono opiniotwórcze stwierdziło, że te progi przy obniżonym zawieszeniu od falowanej serii znacznie lepiej się prezentują. Co ciekawe łączą się w specyficzny sposób z linią. Auto wygląda agresywnie co mi odpowiada. Z "łezki" na przednim zderzaku charakterystycznej dla STI też zrezygnowałem. Zdjąłem zaślepki i zamontowałem halogeny. Po serię do salonów :mrgreen: Poza tym na żywo robi lepsze wrażenie. Ale może któregoś dnia :?:

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dysponuje mocą GT340 i momentem GT400 :mrgreen: Z takimi parametrami, polepszoną techniką jazdy no i przesuniętą znacznie granicą strachu ....

 

No to na co czekasz ! Bo Ci kolo nosa znowu przeleci następna impreza ! Zapisuj się na nie-ASO Impreza&Evo Rallysprint, jest okazja choć paru EVO utrzeć nosa :P

 

Tu zapisy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj sie ukradles prawdziwemu WRC Fanowi haslo :mrgreen:

Przeciez to niemozliwe zebys nie znalazl fotek :razz:

 

LOL :mrgreen:

 

 

Przyznam szczerze, że kompletnie zapomniałem o istnieniu czegoś takiego jak "Album forumowy" :oops: :wink:

 

 

PS Szukam osoby która ma sporo zdjęć Subaru - nie wiecie kto może mieć takowe ?

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...