Jump to content

UWAGA UWAGA ZOSTAŁEM OKRADZIONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CZARNY
 Share

Recommended Posts

Dziś wczesnym rankiem zostały skradzione graty z moich samochodów tj.:

- komplet srebnych felg z kapslami Subaru STi (114,3x5) + opony RE70

- komplet złotych felg z kapslami BBS STi (114,3x5) + opony RE70

- przednie tarcze hamulcowe z rozstawem śrub 114,3

- przednie zaciski BREMBO

Imprezy stały na zamkniętej posesji na Al. Jerozolimskich

Proszę o pomoc kolegów z forum, jeżeli ktoś z Was dowie się, że ktoś chce sprzedać coś z w/w rzeczy proszę o kontakt. Mam nadzieje, że dzięki Waszej pomocy sprawa się szybko i pozytywnie zakończy. I nie spotka nikogo z Was taka niespodzianka.

W związku z pewnymi dwuznacznościami związanymi z tym wątkiem, musiałem podjąć stanowczą decyzję, czy też wydać salomonowy wyrok: wyciąłem dyskusję, zostawiając samo ogłoszenie.

Forumowicze, którzy poznają jakieś szczegóły dotyczące sprawy proszeni są o PW do CZARNYego, jeśli to sprawa prywatna, lub do mnie, czy któregoś innego kolegi Moda, jeśli to sprawa ważna dla tego wątku i przez to wymagająca doklejenia tutaj.

A, jeszcze jedno: zgodnie ze słuszną sugestią Filipa Cz, w przypadku, jeśli komuś zostanie coś ukradzione, informacja o tym będzie doklejana do tego wątku - wówczas prosimy o info na PW, a otworzymy wątek i dokleimy nową informację. W każdym razie zależy nam na tym, żeby w tym wątku nie było bałaganu i dywagacji, a jedyni konkretna informacja dla Forumowiczów.

Oczywiście mam nadzieję, że nie będę musiał nigdy tego wątku na nowo otworzyć, ani że nie będą tego musieli zrobić koledzy Modowie. No chyba, że w związku z odnalezieniem gratów skradzionych CZARNY-emu i ukaraniem sprawców :twisted:.