Skocz do zawartości

UWAGA UWAGA ZOSTAŁEM OKRADZIONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CZARNY

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wczesnym rankiem zostały skradzione graty z moich samochodów tj.:

- komplet srebnych felg z kapslami Subaru STi (114,3x5) + opony RE70

- komplet złotych felg z kapslami BBS STi (114,3x5) + opony RE70

- przednie tarcze hamulcowe z rozstawem śrub 114,3

- przednie zaciski BREMBO

 

Imprezy stały na zamkniętej posesji na Al. Jerozolimskich

 

 

Proszę o pomoc kolegów z forum, jeżeli ktoś z Was dowie się, że ktoś chce sprzedać coś z w/w rzeczy proszę o kontakt. Mam nadzieje, że dzięki Waszej pomocy sprawa się szybko i pozytywnie zakończy. I nie spotka nikogo z Was taka niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z pewnymi dwuznacznościami związanymi z tym wątkiem, musiałem podjąć stanowczą decyzję, czy też wydać salomonowy wyrok: wyciąłem dyskusję, zostawiając samo ogłoszenie.

 

Forumowicze, którzy poznają jakieś szczegóły dotyczące sprawy proszeni są o PW do CZARNYego, jeśli to sprawa prywatna, lub do mnie, czy któregoś innego kolegi Moda, jeśli to sprawa ważna dla tego wątku i przez to wymagająca doklejenia tutaj.

 

A, jeszcze jedno: zgodnie ze słuszną sugestią Filipa Cz, w przypadku, jeśli komuś zostanie coś ukradzione, informacja o tym będzie doklejana do tego wątku - wówczas prosimy o info na PW, a otworzymy wątek i dokleimy nową informację. W każdym razie zależy nam na tym, żeby w tym wątku nie było bałaganu i dywagacji, a jedyni konkretna informacja dla Forumowiczów.

 

Oczywiście mam nadzieję, że nie będę musiał nigdy tego wątku na nowo otworzyć, ani że nie będą tego musieli zrobić koledzy Modowie. No chyba, że w związku z odnalezieniem gratów skradzionych CZARNY-emu i ukaraniem sprawców :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...