Skocz do zawartości

zmiana klimatyzacji recznej na klimatronic


amigo

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji zmiany koszmarnych glosnikow, wymyslilem sobie zrobic upgrade radia na wersje ze zmieniarka - tylko, ze ona jest wyposazona rozniez w sterownie klimatronic. I tu mam pytanie - czy to bedzie dzialalo. Czy da sie latwo zmienic sterowanie klimatyzacja z reczne na klimatronic, tzn. czy wystarczy zmiana jednego modulu radia na drugi czy tez trzeba dokladac jakies dodatkowe czujniki (temperatury itp), albo co gorsza sprezarki sa rozne itp?

 

(Outback MY05)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie niemożliwe ( z finansowego punktu widzenia ) , jest wszystko inne, sterowanie nawiewami, ogrzewaniem, brak czujnika temp,wew. , itd, itd,

Daj sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin dlaczego :?:

 

Bo w 99% przypadków wentylacja zapewniana przez szyberdach/szyberdachy (tak jak u mnie) wystarcza. No chyba, że jest jakiś koszmarny upał i jeździ się dużo w trasie. Ja klimatyzacji prawie nie używam - ale to przez genialną wentylację w OBK zapewnianą właśnie przez szyberdachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin dlaczego :?:

 

Bo w 99% przypadków wentylacja zapewniana przez szyberdach/szyberdachy (tak jak u mnie) wystarcza. No chyba, że jest jakiś koszmarny upał i jeździ się dużo w trasie. Ja klimatyzacji prawie nie używam - ale to przez genialną wentylację w OBK zapewnianą właśnie przez szyberdachy.

ok, a juz myslalem ze jakies inne sprawy przeszkadzaja, ale klima przydaje sie w miescie i szyber tutaj nie pomoze jak jest korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...