Skocz do zawartości

Czy da sie dodac tylny most od Justy do Swifta ???


misiek_suzi_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zastanawiam sie na przerobieniem swifta 1,3 z klimą (68KM ) na 4wd poniewaz takie same silniki były montowane w Justynce 1,3 . Czy jest to mozliwe?? co trzeba było by zmienic lub dodac?? jak tak to jakie moga byc koszta takiej operacji??? i czy jest do "druciarstwo" czy pojezdzi takie autko kilka lat spokojnie i bez przygód? z góry dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Kiedyś chciałem zrobić Kadetta 4x4 (jeździ taki w Niemczech) - operacja koszmarnie trudna i kosztowna, a i tak będzie to wynalazek, z którym są potem same kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się nie opłaca 100% racji :idea: Jako ciekawostke powiem że kiedyś zamówiłem w ASO uszczelniacze na półosie do takiego samochodu. Czekałem ze 3tyg albo i lepiej ze nietypowa część, ze centralny magazynnie nie ma itp...DOJECHAŁY..... od Suzuki :idea: w pudełkach od Suzuki tylko naklejki FHI Pózniej sprawdziłem idą takie same do Swifta każdy serwis Suzuki ma od ręki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wymienić skrzynie, kompletny tłumik dołożyć wał, dyfer kompletny z półosiami piastami i przegubami, po za tym nie ma w swifcie np. uchwytu na podporę wału nie wiem nawet czy kanał jest na tyle duży żeby wał sie zmieścił, operacja całkowicie nie opłacalna ale jakby sie ktoś upierał to najlepszym wyjściem było by kupno tego

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2409648

i przekładki :mrgreen: szkoda tylko że nie ma fotki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...