Skocz do zawartości

Doświadczenia z Legacy Spec.B A/T i M/T MY 2007 i 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tasior_Miedziak, mozna jak widzisz ;) Ale jak chcesz to mozesz na nią mówić cipciuś, choć nie wiem czy Cie bedzie sluchac... :P

 

ponawiam pytanie o artykul. ma ktos skana? (nie mam tu dostepu, wiec jakby mi ktos przeslal na maila to by chyba nie bylo illegal? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdzałeś może ile spec. B pali przy prędkościach autostradowych, np. jazda stałą prędkością około 200 lub więcej ?

Mam właśnie dylemat przy wyborze auta. Miałem wcześniej WRXa, przy 200 spalał 17 - 18, przy 210 - 20, przy 240 - 30.

Trochę dużo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzalem tym konkretnym, a nie pamietam ile palil manual przy predkosci 250... musze spytac kierowcy, moze pamieta...

 

[edit] no wiec przy jezdzie faktycznie but w podlodze, realne 256 wg GPS ze zwalnianiem tylko jak ktos wyjezdzal, to palil srednio 24l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis, gdy naprawde ostro zaatakowalem zakret, katem oka dostrzeglem lampke sugerujaca po raz pierwszy, ze podobno VDC sie wlaczylo. :) Mowie podobno, bo nic z tego nie zauwazylem - w tym pozytywnym sensie.

 

..VDC włacza sie bardzo późno, nawet na mokrej nawierzchni - po deszczu (można szaleć .. :mrgreen: ); na śniegu nie da się jeździć bokami - system nie pozwala przkroczyć ok. 4 tys obr/min i auto prowadzi się bardzo przewidywalnie.

Co innego jak system się wyłaczy... :lol: ... to wtedy jest się czym wykazać... :mrgreen:

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roberto, nie pamietam czy masz manuala czy tez automat? Bo automat ma jeszcze wiecej momentu na tyle... :twisted:

 

 

Obawiam sie jednak, ze, przynajmniej tej zimy, nie dane mi bedzie tego przetestowac :( co za cholerny kraj, tutaj tylko deszcz i deszcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem. I w sumie nie mialem zamiaru sie udawac na takowa, bo uwazam ze wiarygodnosc hamowni jest watpliwa (juz kiedys sie wypowiadalem na ten temat, odnoszac sie do niemieckiej gazety Sport Auto, dla ciekawskich proponuje wpisac w szukajce hasla "sport auto, hamownia, audi rs4 albo rs6 (nie pamietam)", powinno wyskoczyc). Choc zobacze, byc moze gdzies tutaj w UK podjade, jakby nie bylo za drogo.

 

Co do odczuc przed i po dotarciu to nie moge sie wypowiadac, bo tak jak pisalem, mam Sno'flake'a odkad mial 7600 przebiegu :)

 

Co do skrzyni, to tylko nie moge przebolec gorszego przyspieszenia, bo poza tym jestem zadowolony z A/T ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tak skrzynia A/T jest bardzo praktyczna, szczególnie w mieście gdzie chyba większość z nas robi 3/4 przebiegu auta.

Gdyby FHI wymyśliło coś na podoieństwo skrzyni DSG, to byłby to udany kompromis między praktyką A/T a osiągami manuala .. :grin:

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...