Skocz do zawartości

Doświadczenia z Legacy Spec.B A/T i M/T MY 2007 i 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than, fajny opis. Nie kazdy jednak wie co to Spec.B, moglbys przytoczyc jeszcze jakies dane techniczne.

Na prawde niezle auto ale czy nie jestes za mlody na takiego kloca?

 

 

Milek głupoty gadasz. Moja matka jest jeszcze za młoda na Legacy, a TJ za stary na Imprezę. Starość i młodość ma tak naprawdę mało z kalendarzem wspólnego.

 

 

Choć mimo wszystko nie wyobrażam sobie Gala pijącego przed kominkiem herbatkę wraz z TJ'em. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than, fajny opis.

 

Dzieki :)

 

Nie kazdy jednak wie co to Spec.B, moglbys przytoczyc jeszcze jakies dane techniczne.

 

dodalem na poczatku pierwszego posta :)

 

Na prawde niezle auto ale czy nie jestes za mlody na takiego kloca?

 

Nie po raz pierwszy spotkalem sie z taka opinia ;) Nie zastanawialem sie nad tym, czy jestem za stary czy nie - samochod mi sie straszliwie podoba, jezdzi sie nim super, jest po prostu moim oczkiem w glowie (moja dziewczyna jest zazdrosna :lol: ), a to chyba najwazniejsze, nie? Mlody jestem, bede mial jeszcze okazje potestowac inne, bardziej "mlodziezowe" auta (mam nadzieje) ;)

 

 

nie wyobrażam sobie Gala pijącego przed kominkiem herbatkę wraz z TJ'em.

 

Gal, udowodnimy mu, ze to mozliwe? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daj mi juz spokoj, i tak Sniezka (przepraszam, "biala czern" ) nie bedzie brala udzialu w sporcie :P

A kto tu o sporcie mówi? Auta w palnik więcej dostają na zwykłych ulicach niż na pojeżdżawkach między pachołkami :) Auto to przedmiot użytkowy, można go lubić, mieć do niego sentyment, ale nie można z takiej maszyny robić dupowozu, popatrz jak Colin jeździł kiedyś Legacy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, cos w tym jest :)

 

Than, teraz juz lepiej. Na prawde swietna ta twoja sniezka. Nie wiedzialem, ze jezdzisz na 19". Auto na tych kolach musi robic ogromne wrazenie chociaz na zdjeciach wyglada dosyc kontrowersyjnie aczkolwiek mi sie podoba. Jeszcze nie widzialem Legacy nawet na podobnych alusach. Jak sie jezdzi na takim rozmiarze? Powiedz jeszcze, jakie osiagi ma auto? Gdzie moge zobaczyc zdjecia z wnetrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, jak juz mowilem - "oczko w glowie" ;) Jak patrze na te dziury na Czyzynach to na sama mysl o ostrej jezdzie po tym serce mnie boli :P

 

Na prawde swietna ta twoja sniezka

 

dzieki ;)

 

Auto na tych kolach musi robic ogromne wrazenie

 

no nieraz podchodza ludzie na parkingach i sie przygladaja :mrgreen:

 

Jak sie jezdzi na takim rozmiarze?

 

no, trzeba uwazac na dziury, ale jest lepiej niz myslalem, nie ma jakiejs tragedii. Ale jest sztywno - dzieki FHI za to, ze fotele sa wygodne ;) Obawiam sie tylko, ze niedlugo przez to zacznie wszystko trzeszczec :/

 

osiagi zaraz zupdate'uje w pierwszym poscie. Zdjec wnetrza sam nie robilem, bo jest standardowe wiec i po co ;) Musisz gdzies poszukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem, ze jezdzisz na 19". Auto na tych kolach musi robic ogromne wrazenie chociaz na zdjeciach wyglada dosyc kontrowersyjnie aczkolwiek mi sie podoba. Jeszcze nie widzialem Legacy nawet na podobnych alusach.

 

Jako obserwator stwierdzam, że po tych felgach nie widać, że mają 19 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowe informacje:

 

Sniezka w zeszlym tygodniu zrobila 2000km (jestem teraz w Cardiff ;) )

 

Spalanie: W Polsce do granicy 10.2 W Niemczech 10.4 i 10.2, a Belgia do Cardiff..... 9.4 :!: (Na jednym baku zrobilem 610km :D )

 

Samochod byl masakrycznie zaladowany, maksymalne obciazenie nie zostalo osiagniete oczywiscie, ale juz niezle wloczyl tylkiem ;) Mimo to przy predkosciach do 160km/h nie dalo sie odczuc praktycznie zadnego plywania, myszkowania, niestabilnosci :)

 

 

Co z jakims wyjazdem na Ring? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...