Skocz do zawartości

Doświadczenia z Legacy Spec.B A/T i M/T MY 2007 i 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha oczywiście te rzeczy nie mają homologacji.

 

bęc, koniec tematu :(

 

Nie widzialem, ze taka pierdola moze komus przeszkadzac, konczy mi sie plyn - dolewam, co za problem wozic 1l plynu w bagazniku?

 

Przeszkadza! Jade w trasie, drogi jakie sa czyste w PL kazdy wie, z naprzeciwka jadacy TIR zasyfi mi cala szybe, a tu nagle spryskiwacz zaczyna kaszlec i odmawiac wspolpracy :evil: Nawet zakladajac ze woze plyn w bagazniku, to powoduje to komplikacje zwiazane z poszukiwaniem nastepnego miejsca postojowego...

 

Szacun

 

dziex, ziom 8)

 

Szkoda, ze nie pojechales na ostatnim spotkaniu mielibysmy porowanie czasowe do innych samochodow.

 

nie ma mowy, na zadne kreciolki Sniezki nie zabiore! Czasowo wypadlaby i tak gorzej, bo na takie ciasne sprawy to jest za duza, po prostu :)

 

Ja myslałem, że Subaru celuje modelem Legacy z wyższą średnią półkę :/ I co wy na to?

 

Legacy znajduje sie miedzy A4, a A6. Mi to tam wisi, do czego to porownuja, moga nawet i do malucha ;)

 

Śnieżka? To jakieś auto dla gejów?

 

a co, przewiezc Cie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza! Jade w trasie, drogi jakie sa czyste w PL kazdy wie, z naprzeciwka jadacy TIR zasyfi mi cala szybe, a tu nagle spryskiwacz zaczyna kaszlec i odmawiac wspolpracy :evil: Nawet zakladajac ze woze plyn w bagazniku, to powoduje to komplikacje zwiazane z poszukiwaniem nastepnego miejsca postojowego...

 

A tu się zgadzam. Taki czujnik to pewnie, jeśli chodzi o dodatkowe koszty/komplikację/wagę to drobiazg i mogli to już zamontować. W końcu legac to limuzyna, a w topowej wersji można od niej czegoś oczekiwać... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te w SPRT też nie mają więc raczej to nie jestprawdziwy problem.

 

dla mnie jest. auto stoi na niemieckich blachach, na niehomologowanych czesciach nie przejdzie zadnego przegladu, nie mowiac o tym, co by bylo w przypadku kontroli policyjnej na deutsche Autobahn :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasowo wypadlaby i tak gorzej, bo na takie ciasne sprawy to jest za duza, po prostu :)

5 cm dłuższy na zderzakach, z czego 4 cm dłuższy na rozstawie osi. Szerszy o 3,5cm, niższy o dwa centymetry - faktycznie różnica pudełka od zapałek w wymiarach uniemożliwia uczciwą konkurencję na takim ciasnym torze :mrgreen: A, jeszcze jest różnica w silniku, ale w sumie pewnie większe koła ją niwelują. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...