Skocz do zawartości

instalacja alarmu w RX


Bartolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukałem i nie znalazłem.. zbyt wiel tematów na temat RX nie ma :cry:

 

potrzebuje info na temat podłączenia alarmu do centralnego zamka w Imprezie RX 98.

czy ktoś zajmował sięjuż tematem ??

 

znalałem po lewej stronie od kierownicy "timer door lock" czy jakoś tak. w każdym razie to urządzenie daje znak sygnał (tzn tyka) :wink: jak otwieram masterem

nie wiem czy to sterownik bo ma tylko 6 kabelków i nie mam bladego pojęcia jak wpiąć mu sygnał z alarmu :???:

 

pomóżcie proszę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo, oprócz panów trafiają się też tutaj Panie :) Zapoznaj się też z opcję edycji postu w prawym górnym rogu.

Odnośnie Twojego pytania, to nie wiem jak to Impreza ma rozwiązane, ale wiem jak jest w Legacy II :) Siłowniki są wszędzie tylko nie przy drzwiach kierowcy gdzie znajduje się czujnik wyzwalany zamkiem. Jest też mały moduł, który jak dostaje sygnał, że są otwierane drzwi kierowcy, to otwiera resztę. Jest o tyle fajne urządzenie, że działa również od środka (gdy kluczyki są w stacyjce oczywiście), czyli jak zarygluję drzwi kierowcy, to automatycznie zamyka mi resztę - i tak się z tego co wiem zachowuje seryjne Legacy. Teraz wystarczy tylko dodać siłownik po stronie kierowcy i do niego podpiąć sterowanie z alarmu - i w zasadzie tyle. Ciekawe czy Impreza ma podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...