Skocz do zawartości

Okna bez ramek


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm.. dziś zapomniałem, że mam opuszczone szyby i energicznie (nie trzaskając ale też nie pieszcząc się znimi) zamknąłem drzwi... Ajjjjjj... :oops:

 

 

Dżwięk jaki wydają zamykane drzwi ze schowaną szybą bez ramki - powoduje ból serca.

 

 

Czyli w sumie.. drzwi bez ramek - uczą nietrzaskania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwróciliście uwagę, że w wiekszości samochodów typu coupe czy cabrio (MB, BMW, Jaguar, Alfa Romeo Spider i inne) które nie mają ramek, domykają jeszcze szyby po całkowitym zamknieciu drzwi - zapewne w celu ich uszczelnienia - a w Subaru niepotrzeba domykać szyb po zamknieciu drzwi - i tak jest szczelnie zamknięte.

 

Jestem ciekaw co sie dzieje jak padnie akumulator czy także domykją się szyby czy nie.

 

Arno - zauważyłem że problem gwizdu uszczelek zależy od kierunku i siły wiatru względem samochodu i faktycznie pojawia się w zakresie pomiędzy 180 a 240 kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Subaru nie domyka, bo pewnie nie dało by rady. Jak nie otworzysz drzwi to szyby do końca nie domkniesz. :razz:

to pewnie dlatego, ze sa Subaru i Subaru :mrgreen:

jakos nigdy nie spotkalem sie z takim problemem...

 

btw, nie podniecajcie sie tak tymi drzwiami bez ramek - takie cus w swoim czasie mialo nawet takie pospolite auto jak Mazda 323F :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cus w swoim czasie mialo nawet takie pospolite auto jak Mazda 323F :razz:

 

Moja dziewczyna ma Mazdę :mrgreen:

 

 

 

PS - Propo a domykania to zauważyłem ostatnio, że w GT po wyłączeniu samochodu - szyby domykały mi się same, jeśli zostawiłem nieuważnie otwarte - a w WRXie ni chu chu... muszę sam zamykać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GT po wyłączeniu samochodu - szyby domykały mi się same, jeśli zostawiłem nieuważnie otwarte - a w WRXie ni chu chu... muszę sam zamykać :razz:

czyli jednak ten WRX nie jest w tak idealnym stanie jak pisałeś...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GT po wyłączeniu samochodu - szyby domykały mi się same, jeśli zostawiłem nieuważnie otwarte - a w WRXie ni chu chu... muszę sam zamykać :razz:

czyli jednak ten WRX nie jest w tak idealnym stanie jak pisałeś...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::twisted:

 

 

I tak go kocham... ma takie piękne oczy :mrgreen::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak go kocham... ma takie piękne oczy :mrgreen::twisted::mrgreen:

w ten argument to akurat nie uwierzę... A przy okazji - WTF robisz o tej porze "na nogach"?? Czego to się nie zrobi dla nowej roboty i tych paru PLN więcej... :wink:

 

Z dnia na dzień jego spojrzenie coraz bardziej mi sie podoba.. jeszcze pare miesięcy i będę mógł na niego normalnie spojrzeć :mrgreen:

 

 

 

PS - Panie ! Ja ciężko na benzyne zarabiam !

 

Od 6 do 9 Robota nr1

Od 10 do 17 Robota nr2

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cus w swoim czasie mialo nawet takie pospolite auto jak Mazda 323F :razz:

 

I Opel Calibra :mrgreen:

Calibra, mimo wszystko, to "usportowione" auto 2-drzwiowe, a wspomniana eFka - zwykly 4-drzwiowy checzbek :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cus w swoim czasie mialo nawet takie pospolite auto jak Mazda 323F :razz:

 

I Opel Calibra :mrgreen:

Calibra, mimo wszystko, to "usportowione" auto 2-drzwiowe, a wspomniana eFka - zwykly 4-drzwiowy checzbek :razz:

Citroen C5 też nie ma. On też jest chiquita? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen C5 też nie ma

to jakoś nowość dla mnie, mój szanowny jeżdził tym parę lat i chyba ramki to to miało :roll: , ale Renault Avantime, na pewno nie miał ramek - to dopiero była chiquita :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po prostu konkurencja dala w lape projektantowi by s................., s............., roz......................, po............... znana marke kultowa. Innego wytlumaczenia nie ma - gadki o sztywniejszen ramie, innych szumach - to po prostu belkot projektantow.

Po prostu zrobili z subaru pokrake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakoś nowość dla mnie, mój szanowny jeżdził tym parę lat i chyba ramki to to miało

Mówiłem o tym nowym co teraz wchodzi

Nowy C5? http://www.desktopmachine.com/framepic. ... &size=1024

Jak dla mnie jedno z ładniejszych aut, które ostatnio zaprojektowano. Bardzo chiquita! :twisted:

:shock: Powiem że jestem w szoku, będąc na targach motoryzacyjnych w Poznaniu jeszcze rozmawialiśmy z kumplem na ten temat, że fajne drzwi bez ramek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...