Skocz do zawartości

Turbo timer a Policja?


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym był taki wieczór po którym będziesz pod ich szczególną ochroną jeszcze długo :twisted:

kielbol no cicho, nie wyciąga się takich rzeczy.

używania pojazdu w sposób powodujący uciążliwości związane z nadmierną emisją spalin do środowiska lub nadmiernym hałasem;

no właśnie Pan Policjant mi o tym mówił, że mogę kogoś wydechem denerwować, np pod jakimś blokiem

Ale za to można zebrać za "obsceniczne zachowanie" w miejscu publicznym... nie wiem czy publiczne "dmuchanie lali" nie będzie źle odebrane. :mrgreen:

rozwalacie mnie dzisiaj :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. to rzeczywiście nielegalne.

 

Yyy... zaraz, zaraz, a czy przypadkiem ten przepis nie odnosi sie do tego, ze nie mozna zostawic pojazdu w stanie, ktory umowzliwia uzycie go przez osoby trzecie? Bo jesli tak, to co z tego, ze silnik pracuje, skoro woz jest zamkniety, a spuszczenie recznego spowoduje zgasniecie silnika?? :roll: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... zaraz, zaraz, a czy przypadkiem ten przepis nie odnosi sie do tego, ze nie mozna zostawic pojazdu w stanie, ktory umowzliwia uzycie go przez osoby trzecie? Bo jesli tak, to co z tego, ze silnik pracuje, skoro woz jest zamkniety, a spuszczenie recznego spowoduje zgasniecie silnika?? :roll: :shock:

cieplej cieplej - niech ktoś to jeszcze teraz potwierdzi jakoś przepisowo i mogę pyskować :cool:

Leszek, trzeba było powiedzieć, że jesteś Dżejms Błąd 0,7 i pół litra i że auto misi być włączone, bo na akcję idziesz i później je przywołasz swoim telefonem komórkowym. :mrgreen:

dokładnie, jak przy kupnie wódki przy kasie zorientuje sie że zostawiłem portfel w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho nie ma lepszego turbo-timer'a od tego na fotelu kierowcy :mrgreen:

sadze, ze silnik/turbo najlepiej chlodzi sie nie na wolnych obrotach, ale przy spokojnej jezdzie - po jezdzie z WOT zrobcie kawalek drogi w spokojnym trybie i zaoszczedzicie na t-t/ewentualnych mandatach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczace polowy tematu, a mianowicie Turbo Timera(o policje pytan nie mam :mrgreen: ).Mam nadzieje ze nie zostanie potraktowane jako off-top.

Gdzie mozna zamontowac taki Turbo timer??Mam na mysli to kto jest wystarczajaco kompetentny zeby zamontowac takie cos w aucie??Wystarczy zwykly auto elektryk?Bo mam wrazenie ze nie do konca bylbym w stanie zaufac takiemu.Ale moze to nie zadna filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieq_2005, wszystko zależy czy i jakimasz alarm w aucie, jak masz komplet wiązek do TT i nie masz alarmu to jest to tak proste że sam Ci zamontuję mając śrubokręt do dyspozycji. raczej bym z tym jechał do kogos kto się zna na alarmach, albo elektronice samochodowej, bo tylko tam jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieq_2005, wszystko zależy czy i jakimasz alarm w aucie, jak masz komplet wiązek do TT i nie masz alarmu to jest to tak proste że sam Ci zamontuję mając śrubokręt do dyspozycji. raczej bym z tym jechał do kogos kto się zna na alarmach, albo elektronice samochodowej, bo tylko tam jest problem.

 

Mam wersje US i seryjny alarm w niej montowany(wlaczany przy pomocy pilota od centralnego zamka).Tyle moge powiedziec bo auto mam od 3 dni.Ale dziekuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...