Skocz do zawartości

Turbo timer a Policja?


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio po raz kolejny zostałem upomniany przez miejscową Policję, że jak jeszcze raz zobaczą, że zostawiam włączony silnik i wychodzę to mi zabiorą dowód. Na nic tłumaczenia, że chłodzenie turbiny i że tak ma być. Jest to niezgodne z prawem. I co ja mam z nimi zrobić, czasami jak wpadam z jakieś trasy to mi się i z 4 minuty chłodzi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak ostatnio namierzyli, to też mi kazali wyłączyć silnik. Ale jak im powiedziałem, że turbinka itd to pokiwali ze zrozumieiem głowami i nie robili problemów. Trafiłeś niestety na jakichś upierdliwych typów. Po prostu jak ich widzisz, to poczekaj chwilkę w samochodzie i poczytaj gazetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż 4 minuty to przesada chyba że właśnie zrobiłeś 50 kółek na torze

 

czasami jak wpadnę do miasta z długiej i szybkiej trasy to na tym turbo timerze się tam nazbiera tych minutków, wiem, że to przesada ale niech się chłodzi, zaszkodzić chyba nie zaszkodzi.

2. parkować z dala od czepliwej policji

np. wpadasz pod sklep, nikogo nie ma wychodzisz a panowie na ciebie czekają, w końcu jak to pan policjant ostatnio powiedział - jestem pod ich ochroną - :evil::mrgreen:

3. to rzeczywiście nielegalne.

czyli nie ma co pyskować :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie policjanci to mogliby się wreszcie czymś pożytecznym zająć a nie turbo timerami :???:

 

no co Ty? że co, że niby przestępców mieli by ścigać, coś Ty lepiej się zająć poważnymi ludźmi w załadnych autach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo niebezpieczne a na dodatek nieopłacalne.

na źle parkujących autach i włączonych jest lepszy i bezpieczniejszy :smile:

 

Leszek, to na bank niezgodne z prawem. Jest jakiś tam przepis, że nie można zostawiać włączonego pojazdu, gdy kierowca w nim nie siedzi.

 

właśnie jakoś tak mi to agrumentowali, myślałem, że jednak może można to jakoś obejść - wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś niestety na jakichś upierdliwych typów.

tak jak już pisałem jestem pod ochronną Dębnowskiej Policji :cool:

 

 

 

He he nie ma się co dziić jak się lata bokami na ich oczachc :mrgreen:

 

Poza tym był taki wieczór po którym będziesz pod ich szczególną ochroną jeszcze długo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest oficjalnie?

 

Ano tak:

2. Zabrania się kierującemu:

1) oddalania się od pojazdu, gdy silnik jest w ruchu;

2) używania pojazdu w sposób powodujący uciążliwości związane z nadmierną emisją spalin do środowiska lub nadmiernym hałasem;

3) pozostawiania pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym; nie dotyczy to pojazdu wykonującego czynności na drodze;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...