Skocz do zawartości

Gdzie mozna sie przejechac Legacy Spec.B


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael,jaki czlowiek? z EFP? tamten bialas-demo jest chyba juz sprzedany, moze o to chodzilo? powiedziales ze chodzi tylko o jazde probna?

 

 

Człowiek który chce kupić Legacy mówi że to Subaru to jakie dziwne bo ponoć nigdzie nie mają, nie mozna sie prejechać, nie wiadomo kiedy będzie i czy można jakos pomóc przejechać się chociaż podobnym. Tak zaczęła sie cała sprawa. Mnie szokuje że w ogóle takie rzeczy się dzieją.

 

Ja się nie znam, ale ponoć standardem w tej klasie jest auto testowe na weekend, a tutaj nawet przejażdżki nie można zaliczyć i opowiadasz mi na forumjakieś głodne kawałki o tym że mam se zadzwonić do EFP i może dadzą się przejechać ale pewnie nie sprzedadzą to jaiś cyrk. BTW: i tak sprawa zdaje się akademicka bo najbliższe wolne Spec.B chyba w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mati, kurde jest sobie pan dyrektor który ma ochotę na Spec.B, całe życie chodzę w koszulkach SUbaru i wszystkim mówię jaka to fajna marka i mam powiedzieć typowi ze ma kupić...Jaga albo za przeproszeniem Volvo?

 

:roll:

 

 

Smutne to wszystko :(

 

Ja cię bardzo dobrze rozumiem, byłem ostatnio w tej samej sytuacji... i kupiliśmy Volvo XC70 i Jaguara S-Type.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma modeli testowych (tych najfajniejszych, bo gnioty to zawsze się znajdą :wink: ), to "prawie" normalne. Po co je trzymać skoro i tak nie można ich kupić.

Już dawno wiadomo, że nie można kupić WRX’a ’06-’07, ostatnio czytaliśmy o problemach Carfita z zakupem Forestera 2.5 XT, a teraz Spec.B :roll: "Trochę" to dziwne. W całej Europie można kupić dowolne modele marki, a u nas "niebałdzo". Kiepski to wizerunek dla SIP.

 

Najbardziej mnie ostatnio rozbawiło jak ojciec jeździł po wszystkich warszawskich ASO w poszukiwaniach WRX’a ’06-’07 i dopiero Adamski powiedział, że mogą taki samochód sprowadzić... termin – grudzień :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az, nie przejmuj sie :wink: W Bstoku Brery do testow tez nie ma. Co wiecej, nie ma zadnej Alfy do obejrzenia czy powachania a diler stoi, tylko w srodku same Liney i Pandy.

 

Ja to widze tak:

Jesli jestes zajebiscie zakochany w marce czy w konkretnym modelu to i tak go kupisz, nawet jesli diler nie ma testowki. I jak tylko bedzie mnie stac to kupie sobie 911. O jazdy testowe za bardzo prosic nie bede jesli akurat nie bedzie w interesujacej mnie wersji. Kupie bo jestem walniety. Tak jak kupilem Subaru Impreza.

 

Jesli marka ci sie podoba ale nie mozesz jej sprawdzic bo diler nie dysponuje testowka to w gre wchodzi zwykla matematyka i inne marki maja pole do popisu (hmm :wink: ) i staja sie bardziej konkurencyjne. I wcale nie narzekalbym na Volvo czy Jaga. Sa tez inne dobre dyrektorskie wozy reprezentacyjne: BMW, Merc, Land Rover, Lexus, Audi etc i jestem pewien ze dobrze spelniaja swoja role. Olac tych co mowia ze RWD to zlo. :mrgreen:

 

No i ostatnia rzecz, mysle ze rowniez wazna. Pomysl jak bedziesz sie czul gdy Twoj znajomy dyrektor bedzie narzekal na sypiacego sie Legacy podczas gdy jezdzac np. Audi nie odczulby tego tak czesto/mocno. Do tego dochodzi czas oczekiwania na czesci :!:

Kazdy z nas cos o tym wie. Na pewno znacie tez autoryzowanych serwisantow ktorzy twierdza ze Legacy/Outback to kupa pod wzgledem solidnosci.

 

Tak na marginesie, Subaru w Polsce ze swoja organizacja serwisowa, to nie jest samochod dla wymagajacych dyrektorow (o prezesach nie wspominajac).

 

Pozostaja wiec wzgledy estetyczne: BMW czy Audi czy Merc czu Lexus itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów.

Rok temu pracujacy w CH Polak chciał sie przejechac Outback 3.0 i żaden salon w okolicy nie miał takiego demo :cry: .Umowił sie ze mna , że jak bedzie ladował na Okeciu to wpadnie i tak było.... Nie wiem co o tym myslec :?: Żart jakiś :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jazda po Juniorze jest bez sensu (...)

Też tak uważam, choć częściowo sam się o to prosił podejmując dyskusję w tym wątku.

Opisana wyżej "polityka sprzedaży" budzi też pewne wątpliwości w zakresie zgodności z przepisami o ochronie konkurencji i konsumentów (ceny minimalne, rejonizacja itp.) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K :!:

Mam jeszcze Impreze WRX i 2.0 MY08 :cool: ale nie moge pokazac oficjalnie bo jeszcze prezentacji nie było :cool: Nowe Justy narazie , tak dla podgrzania atmosfery i moze Przemeq wpadnie zobaczyc (dla żony...ewentualnie :roll: )

AK

ps.Przy okazji Cyna V będzie 10 listopada wiec zapraszam wszystkich :!: będzie mozna obejrzec Justy , WRX i Tribece MY08 blizsze informacie - koniec pazdziernika.Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i nie wiem, czy to smiac sie, czy to plakac... :???:

 

zapraszam kolegow do Wilna - poogladacie starowke, serce Marszalka i inne ciekawostki...

a przy okazji wyprobujecie dowolne Subaru (chetni beda mogli nawet porobic "male zakupy" u naszego dilera - i bez zadnego tam legitymowania sie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i nie wiem, czy to smiac sie, czy to plakac... :???:

 

zapraszam kolegow do Wilna - poogladacie starowke, serce Marszalka i inne ciekawostki...

a przy okazji wyprobujecie dowolne Subaru (chetni beda mogli nawet porobic "male zakupy" u naszego dilera - i bez zadnego tam legitymowania sie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

 

Każde dowolne Subaru oprócz SpecB w manualu i Legacy 3.0 w AT :mrgreen:

Warto pytac :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam kolegow do Wilna - poogladacie starowke, serce Marszalka i inne ciekawostki...

a przy okazji wyprobujecie dowolne Subaru (chetni beda mogli nawet porobic "male zakupy" u naszego dilera - i bez zadnego tam legitymowania sie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

 

A chętnie - lepiej na kołach, czy aeroplanem - z Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kul, dam głos niezawodnie - dzięki za pomysł! :-)

 

Na granicy jest do przeżycia? Będę jechał z dwuletnim szkodnikiem, więc tydzień na granicy może być dość trudny do ogarnięcia :grin:

 

hm... jestesmy w tej samej Unii, de facto juz nie ma zadnych granic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek - chciałem się ostatnio przejechać Golfem GTI z DSG i jedyny zbliżony pojazd testowy jaki nasz lokalny dealer posiadał na stanie to była 105 konna Jetta diesel :D Widać tak to już teraz jest, że się samochód z katalogu kupuje...

 

Pytanie do Thana jeszcze - poważnie jest taka polityka firmy, że dealer sprzedaje samochody tylko mieszkańcom swojego "rewiru"? Ciekawe czy jakiś unijny paragraf by się na to znalazł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...