Skocz do zawartości

Gdzie mozna sie przejechac Legacy Spec.B


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm wiesz, teoretycznie w Warszawie jest trzech dealerow, faktycznie szkoda ze nie maja Spec.B w tym momencie - pytaliscie czy nie przyjdzie z jakas nastepna dostawa na przyklad?

 

Jesli chodzi o EFP to namiary na sprzedawcow sa tutaj: http://emilfrey.subaru.pl/subaru_kontakt.html - chetnie beda sluzyli pomoca, choc jak juz mowilem, do Warszawy moga nie chciec sprzedac.

 

Ew. nie będziesz w Waw?

 

i co, dac sie komus przejechac Sniezka? No way, man! :mrgreen: (nie bedzie mnie w Waw, narazie jedyny wyjazd jaki planuje to GB za dwa tygodnie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, Kolega chciałby kupić sobie Spec.B, ma wagon kasy, nie spieszy mu się i mu się podoba ale na miłość trochę dziwne jest żebyśmy to my musieli poszukiwać. Poproszę któregoś z forumowiczów co mają zwykłe Legacy żeby mu pokazali co i jak żeby poczuł klimat.

 

Jak "nie będą chcieli sprzedać do Warszawy" to chyba sam osobiście pojadę i mu kupię to Spec.B w Niemczech, czy nawet Chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wiesz, teoretycznie w Warszawie jest trzech dealerow, faktycznie szkoda ze nie maja Spec.B w tym momencie - pytaliscie czy nie przyjdzie z jakas nastepna dostawa na przyklad?

 

Jesli chodzi o EFP to namiary na sprzedawcow sa tutaj: http://emilfrey.subaru.pl/subaru_kontakt.html - chetnie beda sluzyli pomoca, choc jak juz mowilem, do Warszawy moga nie chciec sprzedac.

 

Ew. nie będziesz w Waw?

 

i co, dac sie komus przejechac Sniezka? No way, man! :mrgreen: (nie bedzie mnie w Waw, narazie jedyny wyjazd jaki planuje to GB za dwa tygodnie ;) )

 

Tego typu teksty idealnie pasują do wątku o strzałach w stopę, samobójach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloru, nic na to nie poradze, ze taka polityka firmy. Jest wyrazne polecenie odgorne, ze kazdy dealer zajmuje sie swoim rejonem, kropka. Jak uwazasz to za niesluszne to sam postaraj sie utworzyc sprawna siec dealerska, zycze powodzenia.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloru, nic na to nie poradze, ze taka polityka firmy. Jest wyrazne polecenie odgorne, ze kazdy dealer zajmuje sie swoim rejonem, kropka. Jak uwazasz to za niesluszne to sam postaraj sie utworzyc sprawna siec dealerska, zycze powodzenia.

 

EOT

 

Czemu EOT? To takie ciekawe. Jeśli powiedzmy Obywatel Koper zakupi na potrzeby maszyny testowej Legaca Spec B, to przecież będą do niego przyjeżdżać krewni i znajomi Obywatela Dawoja, żeby się tylko przejechać. Jaki to ma sens? Szukanie Leszka na dziurawy kajak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloru, nic na to nie poradze, ze taka polityka firmy. Jest wyrazne polecenie odgorne, ze kazdy dealer zajmuje sie swoim rejonem, kropka. Jak uwazasz to za niesluszne to sam postaraj sie utworzyc sprawna siec dealerska, zycze powodzenia.

 

EOT

 

Nie poruszałem kwestii organizacji sieci dilerskiej. Pisząc o strzelaniu sobie w stopę miałem na myśli kwestie komunikacji oraz utrzymywania relacji z klientem. Vanitas vanitatis w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, takie podejście do klienta było dobre kilka lat temu.

 

a jednak wciaz istnieje i dziala. Owszem, rynek nalezy do klienta i dzieki braku konkurencji wsrod dealerow jednej marki, sa oni w stanie lepiej go obsluzyc.

 

Fido__, masz racje. Nie pisalem przeciez, ze jak kolega Aza przyjedzie do Krakowa, to nie dadza mu sie przejechac, bo pewnie dadza. Tyle ze mu Emil nie sprzeda, skoro jest z Warszawy.

 

chloru, wyjasnij prosze co dokladnie masz na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, masz racje. Nie pisalem przeciez, ze jak kolega Aza przyjedzie do Krakowa, to nie dadza mu sie przejechac, bo pewnie dadza. Tyle ze mu Emil nie sprzeda, skoro jest z Warszawy.

 

 

Hmm... Znam co najmniej parę osób, które kupiło auto w innym mieście - będąc z Warszawy, lub w Warszawie - mieszkając w naszych okolicach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chloru, wyjasnij prosze co dokladnie masz na mysli?

 

O parę słów za dużo na temat chęci sprzedaży. Albo jesteś następcą tronu i zachowujesz sie jak na młodego królewicza przystało albo nie jesteś ale wtedy nie ma co sie stroić w piórka. Zauważ, że natychmiastowa reakcja nastąpiła ze strony kilku użytkowników. To powinno dać Ci do myślenia.

 

BTW No hard feelings ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc, No coz, nie kazdy przestrzega zasad.

 

btw, jestes dzis w pracy? wpadne kolo 17.15 :)

 

chloru, jaki nastepca tronu? wtf? :mrgreen: i przestan owijac w bawelne z tym "pare slow za duzo", tylko powiedz wprost co wg Ciebie jest nietak, bo inaczej tylko powstaja nieporozumienia ;)

 

Azrael,jaki czlowiek? z EFP? tamten bialas-demo jest chyba juz sprzedany, moze o to chodzilo? powiedziales ze chodzi tylko o jazde probna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że SIP w ogóle nie chce zarobić. Zadzwonił do mnie człowiek i mówi że nie może tego Legacy kupic i to jakieś dziwne, mówię ze niemożliwe, ale widzę że jednak możliwe. Cóż pewnie trzeba będzie pójść do BMW, a szkoda :(

 

Polecam Jaguara, ostatnio dali mi X-Type do zabawy na cały dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że SIP w ogóle nie chce zarobić. Zadzwonił do mnie człowiek i mówi że nie może tego Legacy kupic i to jakieś dziwne, mówię ze niemożliwe, ale widzę że jednak możliwe. Cóż pewnie trzeba będzie pójść do BMW, a szkoda :(

 

Polecam Jaguara, ostatnio dali mi X-Type do zabawy na cały dzień :wink:

 

Mati po co Ci Mondeo ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, masz racje. Nie pisalem przeciez, ze jak kolega Aza przyjedzie do Krakowa, to nie dadza mu sie przejechac, bo pewnie dadza. Tyle ze mu Emil nie sprzeda, skoro jest z Warszawy.

 

:shock:

a możesz powiedzieć jak będzie uzasadniona taka odmowa? "bo nie lubimy Warszawiaków"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloru, nie mam pojęcia, ale jak dawali to wziąłem. W SIP raczej nie do wyobrażenia taka sytuacja.

 

Dla przykladu dodam, że jak tylko zrobiłem PJ to w pobliskim salonie Toyoty przepedziłem się wszystkimi dostępnymi autami... za wyjątkiem Supry TT ale ta należała do klienta ;-)

 

Może nie było to wypożyczenie na dzień lub troche dłużej ale odbycie jazdy próbnej nawet dla nie budzącego nadziei klienta nie było absolutnie żadnym problemem. Rozumiem też efekt skali i różnice z niego wynikające między TMP a SIP. Nie rozumiem natomiast prezentowanego w tym wątku podejścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...