Jump to content

Kolor Felg Do Imprezy GT Srebrnej

ALEX
 Share

Recommended Posts

Był juz wątek "Kolor Felg Do Imprezy GT Czerwonej", ale ja mam srebrną i szukam zdjęć z srebrymi Gtkami (generelanie Imprezami). Jutro oddaję felgi do piaskowania i będę musiał wybrać kolor. Licze tutaj na to, że WRC Fan zarzuci ten temat trylionem fotek srebrnych GTków (najlepiej na felgach oryginalnych) w całej gamie kolorów :mrgreen:

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ALEX, Zapodaj sobie taki kolorek jak ja mam na swoim IMO najładniej pasuje :cool:

Na focie z podpisem (mała rozdzielczość) widzę coś w stylu grafitu. Podeslij lepsze foty platis(małpa)kki.pl

Alex - tak z ciekawości - jaki jest koszt piaskowania i malowania - pytam, bo chyba też na wiosnę mnie to czeka.

Nie wiem...Prace wykona zaprzyjaźniony zakład, który jest uważany za najlepszy w Małopolsce (Pan Czaja) ;)

Był juz wątek "Kolor Felg Do Imprezy GT Czerwonej", ale ja mam srebrną i szukam zdjęć z srebrymi Gtkami (generelanie Imprezami). Jutro oddaję felgi do piaskowania i będę musiał wybrać kolor. Licze tutaj na to, że WRC Fan zarzuci ten temat trylionem fotek srebrnych GTków (najlepiej na felgach oryginalnych) w całej gamie kolorów :mrgreen:

Polecam Ci adres, który podałem w wątku o felgach zimowych.

Ustawiasz sobie model, rocznik, kolor i masz wybór 100 felg w rożnych kolorach - na zdjęciu się zmieniają :mrgreen: Lepiej już się da pokazać.

Polecam Ci adres, który podałem w wątku o felgach zimowych.

Ustawiasz sobie model, rocznik, kolor i masz wybór 100 felg w rożnych kolorach - na zdjęciu się zmieniają Lepiej już się da pokazać.

Kombinuję :)

Alex - jak odbierzesz i będziesz zadowolony - podpytaj ile wezmą za usługę dla mniej zaprzyjaźnionych :wink: , ok?

napisz jutro to dam Ci informacje o cenie.

P.S.Tam robiąc naprawdę wszyscy sa zadowoleni..tylko terminy :evil:

ALEX, Prosze Cię, ATS'y o AEZ'y są oklepane jak te no "ssaki leśne" na drogach ...weźże pomyśl nad czyms oryginalniejszym ;-) :P

Ja felg nie zmieniam...maluje tylko oryginalne ...jeszcze bardzie "...oklepane jak te no "ssaki leśne" na drogach ..." :mrgreen: