Skocz do zawartości

Felgi na zime


sutribeca

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się...poza tym ja to pokazała ostatnia zima z temperaturą ponad 15 stopni,jak się ma 2 komplety kół to można sobie na szybko przerzucać w trakcie zimy na letnie a nie męczyć się na zimówkach....bez kolejek,bez kosztów ,bez problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy zmieniacie w swoich autach alu felgi na zime? Mam Tribece i nie wiem czy wydawac kase na alu felgi na zime czy zmienic tylko opony.Poradzcie co zrobic,jezeli zmienic to gdzie kupic?

 

kup felgi stalowe i zimowki na nie - nie beda sie tak niszczyc w zimie (felgi) - koszt niewielki a wygladaja nie tak brzydko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup felgi stalowe i zimowki na nie - nie beda sie tak niszczyc w zimie (felgi) - koszt niewielki a wygladaja nie tak brzydko

 

Bzdura. Stalówki w tribece :?: FU :!: :twisted:

 

subtribeca, kup ATSy - są stosunkowo niedrogie, a bardzo dobre.

 

Dwa sezony przejeździłem na felgach aluminiowych i nie ma na nich śladu wpływu zimy. Inna rzecz, że poprzednia zima była nijaka. Ale tak czy siak w życiu do łba by mi nie przyszło montować stalówki :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jakiś kolo oferował 4 stalowe felgi 16" do Forestera z nowymi Vredestainami zimowymi Wintertrac. Oponki takie sobie, ale cena (4 x 450 zł) atrakcyjna. Brać? Co radzicie?

Będziesz się męczył wyglądem samochodu przez minimum 4 miesiące.

To dużo, ja zimówki zakładam na oryginalne felgi i nie widzę, żeby w zimie się jakoś niszczyły.

Sądzę, że po lecie są bardziej poobijane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam mojego Forka a opony juz zamowione ... w tym roku zrezygnowalem z zakupu felg do zimowek, mimo, ze we wszystkich poprzednich samochodach takowe posiadalem.

Co do wywazania to; tak czy owak powinno sie wywazyc przy kazdej zmianie - takze calych kol...chyba, ze jak to powiedzial chyba carfit "jezdzi sie do sklepu po bulki" :wink:

Do tribeki faktycznie z 18" to jest dylemat bo taka fela kosztuje, a i opona nie tania :mrgreen: , w przypadku forestera warto kupic alufelgi juz za 500 zl mozna miec fajne 7"x16 OZ Universe, podczas gdy stalowka kosztuje kolo 300 zl...

Nie wiem czy wogole mozna kupic stalowe 18" do samochodow osobowych...no i fakt, ze przy takim smoku jak tribeka troche dziwnie by to musialo wygladac :lol:

Jakbys nic nie wymyslil to idz na zajazdnie PKS i pozycz sobie na zime komplet i jakiegos lzejszego jelcza :razz: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakeij cenie mozna kupic felgi aluminiowe do subaru imprezy Gt, poniewaz mam juz opony 16" ale nadal niemam felg. Szkoda mi troche Oz racingow ktore uzywam na lato. Najchetniej cchial bym kupic orginalne od subaru felgi. Moze ktos sie orientuje ile kosztuje komplet 4 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...