Skocz do zawartości

KJS Winogrady - Tor Poznań, 22.09.2007


vfts

Rekomendowane odpowiedzi

V KJS Winogrady - zapowiedź

 

Impreza odbędzie się w dniu 22.09.2007.

Obowiązuje Regulamin Ramowy KJS PZM

Wpisowe - 50 zł.

Limit załóg - 50

Start / meta - Tor Poznań

Przyjmowanie załóg od godz. 8:00. Planowane zakończenie imprezy ok. 17.00

W programie 9 prób asfaltowo-szutrowych

 

http://www.kjs.winogrady.com/kjs5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dużo dobrego filmowania

 

Jakie filmowanie !!! Lechu do auta i jazda !!! :wink:

 

Masz jeszcze drugi bok auta cały :wink:

Mam już oba całe i niech tak zostanie :razz: Fajnie natomiast, że Ty się zgłosiłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Aktualnie jest 76 załóg. Miło by było zobaczyć jeszcze jakąś imprezkę jakiegoś forumowicza.

 

wydaje mi sie ze lista juz zamknieta dzisiaj,nowe osoby wskoczyly bo byly rezygnacje.

 

Może i jestem z tych co wymiękają Ale na spoty, czy upalanka to "stałej ekipy" jeszcze nie widziałem

 

jak jestes mieczak to mieczak pozostaniesz :D a tak powaznie masz na mysli spoty i upalanie z gimofem :D ?? czy jakies inne o charakterze "utajnionym" o ktorych tlum sie nie dowiaduje :D

rzuc terminem to wspolnie posmigamy, widzialem ze zglosiles sie na Gostyn ale w tym tepie zgloszen nie uzbieramy dobrej grupy do przyszlej zimy ... ale tak to juz jest ze w wlkp ciezko z organizacja

 

vfts, BIG J, fajnie ze jedziemy razem winogrady,dobra klasa sie szykuje, do zobaczenia na starcie ..... a 7go widzimy sie w Trouniu mam nadzieje :D

 

edit:literowka tu literowka tam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje ,że 76 załóg to trochę za dużo :sad: Będzie sporo czekania. Co praeda ja biorę jeden z pierwszych numerów , jadę swoje i spadam bo się spieszę. ( może będzie motywacja do szybkiej jazdy :grin: ) Co do liczby Subaraków to i tak 4 szt na kjs w poznaniu to rekord :!:

 

Do soboty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może jest ktoś jeszcze chętny? :P

Niby limit już przekroczony, ale zgłoszone załogi na liście rezerwowej też biorą udział.

 

Aktualnie jest 76 załóg. Miło by było zobaczyć jeszcze jakąś imprezkę ;-) jakiegoś forumowicza. :cool:

 

Mają cały tor, a po krzakach i wyrypie będą sie gonić... Mnie już takie imprezy nie pociągają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają cały tor, a po krzakach i wyrypie będą sie gonić...

 

na torze upalaly szlifierki

 

Mnie już takie imprezy nie pociągają

 

tez bylem sie upewnic ze fruwajace kamloty, chopy i wyryp jakos mnie nie pociagaja...

 

w sumie szybkie, ciekawe proby, kilka obcierek, cieknacych aut, chlopaki ostro dawali :!:

 

pozdrowka dla widzianych w akcji snadstorm oraz BIG J i oczywiscie przedstawicieli mediow Agniess i Lecha :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarłam do domku.. ale jestem zmęczona, oj. Ale warto było ;-)

 

pozdrowka dla widzianych w akcji snadstorm oraz BIG J i oczywiscie przedstawicieli mediow Agniess i Lecha :cool:

 

A dzieki dzieki i wzajemnie, miło było Ciebie i Dembola spotkać ;-)

 

Nooo a Intakwrx - zawiodłeś mnie, miałeś przyjechać pokibicować... oj.. coś się nie doczekałam. Kiepsko kiepsko. :P :cool:

 

Tak poza tym było super. Pogoda dopisała i później warunki do porobienia dobrych fotek również :P

Mam nadzieję tylko, że się nie rozchoruje jeszcze bardziej...

 

Gratulacje dla Vfts'a, BIG J oraz sandstorma ;-)

 

A i jeszcze pozdrowionka dla LEHa, hehe, mam nadzieje, ze sie nie rozchorowales :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze widać, że umiejętności robią swoje.

Brawo BIG J za objechane GieTekiem STI i WRXa.

jak jestes mieczak to mieczak pozostaniesz :D a tak powaznie masz na mysli spoty i upalanie z gimofem :D ?? czy jakies inne o charakterze "utajnionym" o ktorych tlum sie nie dowiaduje :D
Może zrób coś sam i potrenuj bo Cię póki co corsą objechał.

sorry ale takie ględzenie, jest wkurzające...

 

PS. Mam jakie mam, ale przynajmniej czyste auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że z Chojnym nie pojechaliśmy Za zdominowanie Generalki przez 6 Subaru zaczęli by nasz nienawidzić

 

no co Ty, z zimnym lokciem jestem szybki tylko na prostej miedzy okienkami w McDrive :mrgreen:

 

Może zrób coś sam i potrenuj bo Cię póki co corsą objechał.

sorry ale takie ględzenie, jest wkurzające...

 

kazdy ma swoje podejscie do samochodu i tego co z nim robi, skoro snadstorm ma ochote jezdzic w KJSach to chwala mu za to, dopiero sie uczy samochodu i z tego co widzialem jedzie zapobiegawczo co nie czesto sie zdaza u mlodych gniewnych, wiec malymi kroczkami, wraz ze wzrostem umiejetnosci i zaznajomienia sie z autem, bedzie mial coraz lepsze wyniki :!:

 

PS. Mam jakie mam, ale przynajmniej czyste auto.

 

spokojnie Panowie, nie ma sie co spinac i jezdzic po sobie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już mi przeszło. :razz:

 

Tyle, że sam wiesz jak człowieka potrafi krew zalać, gdy się stara choć z powodów nie zależnych nie wychodzi.... a jeszcze mi tak powie. dzięki bardzo...

 

Takich żartów to prosze mi tu nie stosować, chyba że w celu czysto zbójeckim następnym razem bede WiS`a z jarkiem napuszczał :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...