Skocz do zawartości

Jak zabezpieczacie swoje SUBARACZKI przed kradzieżą ?


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Do zadania tego pytania szykuję się od dawna, a ostatnie pytania do Dyrekcji ( o alarmach ) dodatkowo mnie zmotywowały. Pośpiechu nie ma ( jako że jestem w fazie zbierania ) ale jestem ciekaw, czy jadąc do kina czy na zakupy do marketu jesteście spokojni o japońskiego pupilka ? A przy okazji - jakieś preferowane tow. ubezpieczeniowe ? Czy ktoś orientuje się w częstotliwości (%) zaginięć Subaraczków. Pytam bo jak już dostanę upragnione pędzidełko to niechciałbym w trakcie oglądania filmu rozmyślać czy jeszcze go mam, a bez sensu byłoby jeździć do kina francuzem, mająć SUBARU.

 

Legenda:

Rozmyślać czy jest się jescze posiadaczem samochodu - Uczucie przykre, denerwujące, trawło u mnie przez rok od wyjazdu z salonu, potem przeszło. A niedługo będę się cieszyć jak samochód zniknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze Subaru nie mam, ale w miarę dokładnie już zaplanowałem co i jak w kwestii zabezpieczenia i ubezpieczenia:

- ubezpieczenie - pakiet w Warcie: czemu w Warcie - powiem szczerze bo mam b. korzystne warunki finansowe wyrażone w % wartości pojazdu a firma nie należy do firm krzaków tylko raczej do tych większych co wcale nie znaczy że nie ma z nią problemów :(

- alarm z antynapadem, powiadamianiem na telefon komórkowy i monitorowaniem satelitarnym

- dodatkowo zastanawiam się nad jeszcze jednym odcięciem jakiegoś ważnego obwodu elektrycznego - ale to chyba bardzo na zasadzie zrób to sam - o tym nie może wiedzieć nikt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo pocieszyc sie, ze podobno Subaru nie nrawitsja potomu szto niekrasne. Ale niekoniecznie jest to prawda. W Bialorusi, Subaru, to teraz krzyk mody u wszystkich nowobogackich. Samochod idealny, mocny, niezawodny i ma male wymagania co do drog. Mercedesami ML i BMW X to tam zony na pakupki ganiajet.

Kolejny argument za zakupem auta w wersji podstawowej bez turbo oczywiscie i alufelg (stalowe w Foresterku sa piekne), tak zeby pozostawal pewien ciagly niedosyt niespelnienia. Przynajmniej jak poniosa to bedzie mniej zal, no i zawsze bedzie okazja do kupienia jeszcze raz.

 

Alarm z powiadomieniem na komorke - to taki alarm, ktory prowadzi w ostatecznosci do wyrzucenia komorki po piecdziesiatym SMSie z Bialorusi.

 

Pozdrowionka.

 

Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie super - gdyby nie ta Białoruś :roll: Dzięki za wypowiedzi, a teraz to ja wiecie co.... ide po kpl wytrychów ( jak już wiem co i jak ) :wink:

Nie, spokojnie, tak naprawde to jade do klienta z następnym komputerkiem ( taka praca ) - a potem coś od niego dostanę i .. na kupkę do Mbanku pod zakładkę FORESTER :D

 

 

Życzę Wszystkim ( w tym sobie ) dużo takich kupek :D

JOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio skradziono mi leona 4x4 - szkoda mi go bardzo - ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, po odebraniu kasy z ubezpieczalni bede miał juz na czesc subaraka, ktorego mam nadzieje kupic pod koniec tego roku, jesli chodzi o zabezpieczenie jest tylko jedno skuteczne - gps. Kupiłem juz nawet cos takiego na aukcji w allegro za 1300 zł -chyba sie opłaca, skutecznosc cos ok 95 %, po kradziezy powiadamiasz gliny a onui ida pod wskazany adres i prosza o zwrot twojego wozeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny JOY nie ma własnej toalety? :lol:

Zycze w jak najkrótszym czasie uzbierania na Forysia

 

Heh, no ma :lol: ale cos z tego tytułu kasy mu nie przybywa. :lol:

 

Dzięki, a zyczenia dedykuję WSZYSTKIM którzy by chcieli, a nie mają (jeszcze) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Azraelu !

 

Gdu skończysz się wachać i zaczniesz wahać[/b

 

 

Przepraszam ale jest to jedno ze słów któych pisowni nie mogę dopracować :-( Niestety chyba już nigdy nie zapamietam :-(

 

 

Ale dzieki Korsarzu taki przytyk pozwoli zapamietać na jakiś czas.

 

A w pewnym klubie Subaraków to już byłem, ale potem się niespodziewanie dowiedziałem że już nie jestem.

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Azraela: A jakie jeszcze ewentualnie bierzesz auto pod uwage?

Chce zobaczyc jaką konkurenceje ma Subaru :D

 

 

Biorę pod uwagę przerózne auta ale tak najmocniej to Eclipse GSX II gen. Niestety większość aut które sa osiągalne finansowo ma jedną z dwóch wad: brak AWD, niemieckie. Z ośkowych aut podobał mi się strasznie Accord Type-R ale po kontaktach z dealerem (chciałem sie przejechać takowym) wyleczyłęm się prawie. Poza tym rozważałem używaną Integrę, Clio 2.0 Sport i parę innych. Wsyztskie te wolnossące autka mają przewagę nad Imprezką czy miskiem w postaci możliwej do zachowania ekonomii jazdy co przy moim mimo wszystko studenckim budżecie bywa ważne. Trochę boli jak 99% moich wydatków to paliwo ;-)

Wygląda na to że jednak bedę musiał się nauczyc oszczędzac paliwo z turbo ;-)

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie :!: tyle ze ja mam 1.8 a nie 2.0. A mój styl jazdy bierze sie stąd ze jak nie cisne to wcale nie spali wilele mniej :twisted:

 

Dziwne strasznie. 1.8 przy tego typie techniki jazdy powinno palić jednak więcej ale wyraźnie technika Subaru czyni cuda ;-)

 

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...