Skocz do zawartości

GT MY'99/00: oslony silnika & nawiew hamulcow


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moglby zamiescic tutaj zdjecie kompletnych oslon silnika?

w przednim zderzaku sa dwie male dziureczki (zdjecia zamieszcze pozniej), wiec podejrzewam, ze czegos tam brakuje...

 

z gory dziekuje

 

edit: oto obiecane zdjecia

 

picture009au9.jpg

 

picture011lf4.jpg

 

niczego tu nie brakuje? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie ziom robi :wink:

koledzy, ja pytam sie powaznie... naprawde wkurzaja mnie te male otworki w zderzaku :neutral:

 

Krzysiek_WAWA, powiedziales A, to mow i B! (m.in. dawaj zdjecie lub/i ich part#)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, juz wiem jakie jest pochodzenie tych dziurek w przednim zderzaku :mrgreen:

moze i ktos inny bedzie zaciekawiony...

 

wszystko tu

 

p.s. a tu jest ciekawa informacja o tym, jak mozna polepszyc chlodzenie przednich hamulcow w GT MY'99/00 (co do starszych rocznikow nie jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie, tak jak ci napisałem na maila. Większość GT powypadkowych w Polsce nie posiada tych nawiewów. Podejżewam że dziewicze auto nie bite może mieć te nawiewy. Dlatego podałem auto ABT który sprowadził auto z zagranicy jako bezwypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadkole z nawiewem bo swiezo nabylo w znanym wszystkim sklepie ktorego nazwa zaczyna sie od cyfry

zrobie dzis fote i wrzuce

czekam(y) na fotki

btw, dla nieobeznanych - co to za sklep? :roll:

 

 

Ja miałem te nawiewy, ale ostatnio je wywaliłem bo mnie zaczeły irytować :roll:

dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie oryginalne pierdoly w zderzaku.

Nie wiem czy to w jakis sposob poprawia chlodzenie hamulcow :roll:

ten patent na dobudowanymi "strumiennicami " ??? kto wie?

Gracowy, z tego co wiem to troche to pomaga. Jak bede w firmie to wrzuce fotki lepszego rozwiazania ktore maja zastosowanie w autach cup-owych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo one wierzę że one coś są w stanie chłodzić, a co chwile mi się urywały i wisiały pod zderzakiem.

Ja niestety swoje stracilem po testach z gwintowanym torowym zawiasem :( ale osobisci enie odczulem zadnej roznicy po ich braku, no moze tylko to ze zderzak jest mniej sztywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto zdjecie, jest to nowe nadkole zakupione w nie-ASO.pl, jednak po przeczytaniu calego watku, chyba nie oto dokladnie chodzi :sad:

 

Obrazek

 

takie nadkole to i ja mam...

chodzilo mi o to, ze jakos myslalem, ze u GT MY'99/00 od tych zoltych wstawek (zaslepek), ktore sa obok halogenow, na kolo musialby byc skierowany dodatkowy nawiew (btw, dzis osgladalem "zwykla" SU MY'97 i nawet ona miala takie nawiewy)

 

czy mozliwe, ze te nawiewy to byla jakas tam opcja?

bo dokladnie obejrzalem plastiki oslon silnika i nadkol i jakos nie widac, zeby cos tam bylo urwane, itp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...