Jump to content

GT MY'99/00: oslony silnika & nawiew hamulcow

eddie_gt4
 Share

Recommended Posts

czy ktos moglby zamiescic tutaj zdjecie kompletnych oslon silnika?

w przednim zderzaku sa dwie male dziureczki (zdjecia zamieszcze pozniej), wiec podejrzewam, ze czegos tam brakuje...

z gory dziekuje

edit: oto obiecane zdjecia

picture009au9.jpg

picture011lf4.jpg

niczego tu nie brakuje? :neutral:

jaja sobie ziom robi :wink:

koledzy, ja pytam sie powaznie... naprawde wkurzaja mnie te male otworki w zderzaku :neutral:

Krzysiek_WAWA, powiedziales A, to mow i B! (m.in. dawaj zdjecie lub/i ich part#)

wiem, juz wiem jakie jest pochodzenie tych dziurek w przednim zderzaku :mrgreen:

moze i ktos inny bedzie zaciekawiony...

wszystko tu

p.s. a tu jest ciekawa informacja o tym, jak mozna polepszyc chlodzenie przednich hamulcow w GT MY'99/00 (co do starszych rocznikow nie jestem pewien)

eddie, tak jak ci napisałem na maila. Większość GT powypadkowych w Polsce nie posiada tych nawiewów. Podejżewam że dziewicze auto nie bite może mieć te nawiewy. Dlatego podałem auto ABT który sprowadził auto z zagranicy jako bezwypadkowe.

ja mam nadkole z nawiewem bo swiezo nabylo w znanym wszystkim sklepie ktorego nazwa zaczyna sie od cyfry

zrobie dzis fote i wrzuce

czekam(y) na fotki

btw, dla nieobeznanych - co to za sklep? :roll:

Ja miałem te nawiewy, ale ostatnio je wywaliłem bo mnie zaczeły irytować :roll:

dlaczego?

Ja mam takie oryginalne pierdoly w zderzaku.

Nie wiem czy to w jakis sposob poprawia chlodzenie hamulcow :roll:

ten patent na dobudowanymi "strumiennicami " ??? kto wie?

Gracowy, z tego co wiem to troche to pomaga. Jak bede w firmie to wrzuce fotki lepszego rozwiazania ktore maja zastosowanie w autach cup-owych.

Bo one wierzę że one coś są w stanie chłodzić, a co chwile mi się urywały i wisiały pod zderzakiem.

Ja niestety swoje stracilem po testach z gwintowanym torowym zawiasem :( ale osobisci enie odczulem zadnej roznicy po ich braku, no moze tylko to ze zderzak jest mniej sztywny.

p. samochodziku, a gdzie obiecane zdjecia? :razz:

sorki za opoznienie, ale troche przed kompem mnie nie bylo....

oto zdjecie, jest to nowe nadkole zakupione w nie-ASO.pl, jednak po przeczytaniu calego watku, chyba nie oto dokladnie chodzi :sad:

50794332zo4.th.jpg

oto zdjecie, jest to nowe nadkole zakupione w nie-ASO.pl, jednak po przeczytaniu calego watku, chyba nie oto dokladnie chodzi :sad:

Obrazek

takie nadkole to i ja mam...

chodzilo mi o to, ze jakos myslalem, ze u GT MY'99/00 od tych zoltych wstawek (zaslepek), ktore sa obok halogenow, na kolo musialby byc skierowany dodatkowy nawiew (btw, dzis osgladalem "zwykla" SU MY'97 i nawet ona miala takie nawiewy)

czy mozliwe, ze te nawiewy to byla jakas tam opcja?

bo dokladnie obejrzalem plastiki oslon silnika i nadkol i jakos nie widac, zeby cos tam bylo urwane, itp. :roll: