Jump to content

Szyberdach

Kruk
 Share

Recommended Posts

Kto wie jak najprościej bez rozbierania całego auta zdemontować szyberdach. Muszę wymontować lewą prowadnicę i wymienić pęknięty element plastikowy,który utrzymuje zamknięty szyber w poziomie dachu (tak żeby nie odstawał).

Kto wie jak najprościej bez rozbierania całego auta zdemontować szyberdach. Muszę wymontować lewą prowadnicę i wymienić pęknięty element plastikowy,który utrzymuje zamknięty szyber w poziomie dachu (tak żeby nie odstawał).

Generalnie musisz sciagnac podsufitke, a co za tym idzie i poluzowac boczki slupkow. Do odkrecenia jest pare srub, m.in. lampki, oslon slonecznych, trzymadelek oraz sterowania szyberdachu. Sam szyberdach odkrecasz od wozkow paroma srubami i pozostaje tylko odkrecenie silnika oraz szyn.

A teraz pytanie najwazniejsze: GDZIE DOSTALES NOWE PLASTICZKI DO WYMIANY???

;-)

Nie dostałem - kupiłem cały używany szyberdach.

W ASO też plasticzków nie mieli - szyberdach figuruje tam w całości jako jedna część :cry:

A ile dales jesli moge spytac?

Ja mysle o zakupie np. z wybita szyba, albo spalonym silnikiem (ew. oba) - chodzi mi tylko o plasticzki.

Rozwazam tez opcje uzywanego w idealnym stanie, po czym sprzedaz okna i silnika.

• 2 weeks later...

Ktoś wie czy szyba od Forestera 02 pasuje do Forka z 04? U importera można kupić ale cały szyber za bagatela 4k PLN. W katalogu u amerkańskiego importera można kupić samą szybę, szyby mają różne numery ale na zdjęciach i schematach wyglądają identycznie.

Generalnie szukam samej szyby do 04

Pozdrawiam

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...