Skocz do zawartości

Pytanie do forumowiczów dotyczy 22 B


Piter 35

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Wam. Czytam już.

 

Należy tutaj dodać, że znajdujący się tam STI, to sprowadzony przez nas i opisywany już na tym Forum S 203. A więc samochód nie mający nic wspólnego z normalną ofertą Subaru w Europie. I do tego jeszcze nie posiadający dokumentów upoważniających do dopuszczenia go do ruchu (VIN 9-miejscowy). Procedura w Ministerstwie zakończyła się dopiero wczoraj.

 

Ale opuściłeś jedno zdanie a to zmienia sens wypowiedzi. Nadzieja na szansę rejestracji jest widoczna. :cool:

 

ale IMHO oznacza to ze normalnie nie mozna tego samochodu zarejstrowac, a Dyrekcja skorzystala z jakiejs furtki typu unikat czy cuś :roll:

 

fajnie by było jakby Dyrekcja napisała jak to wygląda od strony formalnej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polskie prawo nie dopuszcza rejestracji takich pojazdów za wyjątkiem indywidualnych odstępstw wydawanych przez Ministerstwo Transportu, np. dla pojazdów specjalnych.

 

 

Jeszcze takie coś znalazłem:

jezeli bys dokladnie przeczytal dyrektywy to w zalaczniokach do tych dyrektyw jest wyraznie napisane ze wykonanie moze byc prawo lub lewo stronne, to jedno ale istnieje rowniez konwencja genewska a tam jak byk stoi, ze jezeli pojazd ma homologacje jakiegokolwiek kraju UE to musi ona byc honorowana w pozostalych krajach unii, i od tego nie ma odwolania!! Polska ratyfikowala zarowno dyrektywy jak i konwencje genewska i jako jedynty kraj wspolnoty nie chce tego respektowac!! mnistrowie stwozyli sobie przepis korupcyjny pod plaszczykiem ktorego moga legalnie brac pieniadze i dlatego stwazaja problemy przy rejestracji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że osoba której proponowałem auto sie nie zdecydowała. Ja mogłem je kupić za około 120 tyś zł. Poprosiłem znajomego by ten samochód pooglądał i :!: autko tip top, bezwypadkowe ( ogladał go z czujnikiem lakieru) silnik poprostu perełka ( 8 tyś km), jak go odpalił to mówił ,że włosy mu na karku staneły.

Już ktos sie nim cieszy, stało tydzień :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% się da :)

 

Jak nie tak to inaczej, sprawdzone, dowody też przedstawię w swoim czasie.

 

 

Azrael, jakie sa mozliwosci zarejestrowania auta po przeprowadzce z prawej na lewa w pl :?: jeden z forumowiczow wlasnie zaczyna ta operacje i zastanawia mnie, czy i jak poradzi sobie z rejestracja :???: sam mam zamiar wkrotce sie do tego przymierzyc i wszelkie info mile widziane :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, SIP jest ograniczony róznymi obostrzeniami związanymi z tym że jest oficjalnym impoterem, oraz swoimi procedurami, obawiam się że tutaj musi leżeć klucz do sprawy.

 

czyli jesli kupilbym nowe spec costam prywatnie zarejestrowal sobie to sip powie wala na gwarancje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...