Skocz do zawartości

Zatrzymanie sie wskaźnika od poziomu benzyny


eden

Rekomendowane odpowiedzi

dzis kompletnie przestal mi reagowac wskaznik od poziomu benzyny - zatrzymal sie na srodku i tak caly czas stoi (nawet po zgaszeniu auta) Gdyby odzwierciedal on caly czas rzeczywisty poziom baku to nawet bym nie pogniewal :mrgreen: niestety zapewne w baku juz jest duzo mnie benzyny :twisted:

 

Czy ktos mial podobny przypadek? cos moglo pasc w zegarach/liczniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zgaszeniu auta licznik cały czas pokazuje stan paliwa.

 

tak - jakby wskaznik zamarzl :evil:

Bo tak ma być, tak jest prawidłowo.

U mnie tak jest, oczywiście opada w miarę zużywania paliwa.

Potem po wyłączeniu stacyjki, cały czas wskazuje stan paliwa, nie opada do zera jak w innych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SI MY99 i tak jak u pozostałych wskaźnik paliwa wskazuje poziom po wyjęciu kluczyków ze stacyjki.Zauważyłem że jak zatankuję to też nie idzie od razu w górę tylko stopniowo i powoli po pewnym czasie. Ciekawe jest to że jak wogóle odłączyłem i wyjąłem zegary z auta to dalej pokazywał ilość paliwa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SI MY99 i tak jak u pozostałych wskaźnik paliwa wskazuje poziom po wyjęciu kluczyków ze stacyjki.Zauważyłem że jak zatankuję to też nie idzie od razu w górę tylko stopniowo i powoli po pewnym czasie. Ciekawe jest to że jak wogóle odłączyłem i wyjąłem zegary z auta to dalej pokazywał ilość paliwa :roll:

Mi się wydaje, że poziom paliwa po zatankowaniu podnosi się dopiero po przekręceniu kluczyka. Tak jak by czujnik podawał wtedy do licznika nową wartość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...