Skocz do zawartości

Evolution Experience - Poznan - 28.09.2007r. - fotki i czasy


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy serdecznie na kolejną imprezę z cyklu „Evolution Experience” zorganizowaną

przez Szkołę Jazdy Evolution. Impreza odbędzie się 28 września 2007r. na Torze Poznań - jedynym profesjonalnym torze wyścigowym w Polsce. Start o godzinie 11:00. Uczestnikom zapewniamy całodzienną możliwość jeżdżenia po torze pod okiem profesjonalnych, obeznanych z torem „Poznań”, instruktorów. Przez cały czas trwania imprezy tor będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo na torze cały czas czuwać będą sędziowie flagowi, jednostka straży oraz specjalistyczny zespół ratunkowy. W celu doskonalenia toru jazdy zapewniamy możliwość pomiaru czasu specjalistycznym systemem GPS. Dostępny będzie także dla wszystkich pomiar czasu, dzięki czemu na bieżąco będzie można monitorować czasu przejazdów poszczególnych uczestników. Ponadto na każdego cały dzień oczekiwać będzie ciepła strawa i napoje oraz pamiątkowa balaklawa i naklejka na samochód. Na imprezie obecny będzie fotograf, dzięki czemu chwile spędzone na torze zostaną uwiecznione. Pozwoliliśmy sobie również wynegocjować preferencyjne ceny noclegów w położonym nieopodal Toru Poznań hotelu „Green”, gdyby ktoś zdecydował się na przyjazd dzień wcześniej.

 

Całkowity koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 1200,00 zł, bądź 1600,00 zł wraz z noclegiem (28-29.09.2007r.) i wieczorną częścią imprezy w hotelu Green.

 

Z wyrazami szacunku,

Michał Kwiatkowski

Evolution Events S.C.

 

W przypadku chęci uczestnictwa prosimy o przesłanie 500 zł zaliczki na następujące konto:

Evolution Events S.C. Komorów

95 1500 1012 1210 1014 4774 0000

oraz przesłanie potwierdzenia na e-mail: info@rallyschool.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorów

 

Aaaa - wszystko jasne :mrgreen:.

 

No Przemeq na ALT się nie wbiłeś to masz okazje pośmigać po Torze Poznań i pokazać co daje trening na Nürburgringu. Furę już masz zrobioną więc na co czekasz !

 

michal jaki masz rekord w Poznaniu i czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na samą wieczorna impreze mozna sie zapisac :wink: :mrgreen:

 

Niewykluczone że jak wreszcie będe miał swojego do chętnie bym pojeździł, ale pewnie wtedy juz nie bedzie miejsc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdjecia z wczorajszej imprezy: :)

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_94 ... k_Day.html

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_galeriaWiecej ... k_Day.html

 

Oficjalny pomiar czasu (najlepsze okrazenia):

 

http://www.motoresults.pl/index.php?ib= ... =0〈=pl

 

Czas EVO IX GT 400 przypisane do "Adam Tuszynski"

Czas EVO IX 280 przypisane do "Michal Kwiatkowski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy EVO 400 powalające. Ktoś kiedyś twierdził że da sie takim EVO zrobić 1.49 i widzę że jest to realne przy sprzyjających okolicznościach. Jakie Prosiaki tam wykręciły takie dobre czasy ? Jaki maksymalny czas uzyskało EVO 280KM? Jakie były dokładnie warunki atmosferyczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan - z tego co wiem, to AT jest profesjonalista znajacym tor + konkretne auto.

mnie bardziej imponuja wasze czasy. z tego co wiem to np losiu byl

dopiero pierwszy raz na poznaniu, a marcin@ poprawil sie ladnych kilka sekund.

 

Adam profesjonalistą BYŁ chyba parę lat temu. Ale jak widać pewnych rzeczy się nie zapomina. Ja byłem na torze drugi raz w życiu, pierwszy raz w Evo. Pierwszy raz to był pierwszy ALT - kiedy to było, 2003? Wtedy zrobiłem 2.01 seryjnym sti na seryjnych starych continentalach i byłem szczęśliwy :wink: Teraz po paru latach treningów 1.54.1 na zużytym slicku (ale zawsze slicku) i też jestem happy.

 

Co do Łosia i Marcina - absolutnie fenomenalne czasy, jak na znajomość toru mariusza i seryjność samochodu marcina :mrgreen:

Zabawa była super.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "wyjadaczy" toru Poznań: jakie czasy na torze można uznac za granicę przyzwoitości dla absolutnie seryjnych: GT-ka, WRX-a, STI oraz evo9, dla kierowcy, który jest 1 raz na torze i ma do dyspozycji kilkanaście kółek pomiarowych. Oczywiście warunki na torze dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "wyjadaczy" toru Poznań: jakie czasy na torze można uznac za granicę przyzwoitości dla absolutnie seryjnych: GT-ka, WRX-a, STI oraz evo9, dla kierowcy, który jest 1 raz na torze i ma do dyspozycji kilkanaście kółek pomiarowych. Oczywiście warunki na torze dobre.

 

ponizej minuty jakies 59 sek.to sa przyzwoite czasy czasy powyzej minuty mozna uznac za wozenie sie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "wyjadaczy" toru Poznań: jakie czasy na torze można uznac za granicę przyzwoitości dla absolutnie seryjnych: GT-ka, WRX-a, STI oraz evo9, dla kierowcy, który jest 1 raz na torze i ma do dyspozycji kilkanaście kółek pomiarowych. Oczywiście warunki na torze dobre.

 

Średni driver w GT i WRX w okolicach 2.10-2.15, w STi lub Evo w okolicach 2.05-2.10

Dobry driver w GT i WRX 1.59-2.02, w STi lub Evo 1.58

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym pobycie na Poznaniu miałem w 100% seryjne auto (evo9).

Udało mi się wtedy w koszmarnym upale pojechać 1.59,7.

 

Przyjeżdża tam kolega naprawdę szybki 911turbo (myślę że realnie 600KM), zawias sportowy, micheliny sportcup i ostatnio zszedł do 1.47,3 czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "wyjadaczy" toru Poznań: jakie czasy na torze można uznac za granicę przyzwoitości dla absolutnie seryjnych: GT-ka, WRX-a, STI oraz evo9, dla kierowcy, który jest 1 raz na torze i ma do dyspozycji kilkanaście kółek pomiarowych. Oczywiście warunki na torze dobre.

 

ponizej minuty jakies 59 sek.to sa przyzwoite czasy czasy powyzej minuty mozna uznac za wozenie sie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Ha, haaa, ale masz na myśli Stiga w Ferrari? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...