Skocz do zawartości

przerywa przy przyspieszaniu


Koras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ,jak sie silnik już rozgrzeje to odczuwam jak by sie zmieniało ciśnienie doładowania takie skoki :shock: ( chwilowy brak mocy) ???????????? czy może być to wina bov-a bo turbina ponoć zdrowa ????????i na samym początku jazdy nie ma z tym problemu tylko po pewnym czasie, z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy montowałeś przelot :?:[/q

 

a dlaczego takie pytanie czy po zamontowaniu przelotu robia sie takie rzeczy??

ja mam supersprinta i czasami mam cos takiego ze przy obr od 3-4 jest tak jakby sie slizgało sprzegło ale to nie to a powyzej 4tys turbina pompuje normalnie i jest ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a dlaczego takie pytanie czy po zamontowaniu przelotu robia sie takie rzeczy??

ja mam supersprinta i czasami mam cos takiego ze przy obr od 3-4 jest tak jakby sie slizgało sprzegło ale to nie to a powyzej 4tys turbina pompuje normalnie i jest ok??

 

Wpewnym gt po zamontowaniu SS zaczęło auto przerywać. Działo to się głównie w okolicach 3,5 - 4 k obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a dlaczego takie pytanie czy po zamontowaniu przelotu robia sie takie rzeczy??

ja mam supersprinta i czasami mam cos takiego ze przy obr od 3-4 jest tak jakby sie slizgało sprzegło ale to nie to a powyzej 4tys turbina pompuje normalnie i jest ok??

 

Wpewnym gt po zamontowaniu SS zaczęło auto przerywać. Działo to się głównie w okolicach 3,5 - 4 k obr.

 

on nie przerywa tylko jakby ogroty szły nieadekfatnie do przyspiesznia. nie wiem co to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...