Skocz do zawartości

Pomysl na wlot na masce....


czarnyoli

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ma ktoś może pomysł na wlot na masce? Kupiłem jakieś pół roku temu Imprezę z 1999 roku i jeszcze nie nadrobiłem braku w postaci dziury w miejscu wlotu powietrza na masce, Czy ktoś ma może pomysł jak to załatać. Nie wiem nawet ile kosztuje oryginalny nowy wlot, ktoś ma takie informacje. Używane na allegro 300-600. Nieoryginalnych w sumie nie ma, bo to co sie nazywa Impreza to jakiś taki malutki badziew. Za każda informacje dotyczącą tego skąd można wyhaczyć jaki sensowny i nie za drogi wlot będę wdzięczny. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie scoop z 03 wrx da sie zrobic zeby dobrze wygladalo nawet sruby podchodza do wewnwtrznego wzmocnienia maski. Samochodow z innymi wlotami zrobilem kilka jest troche zabawy ale te orginalne subaru wychodza najlepiej. Najwazniejsze jest zeby dobre wymierzenie a potem zabezpieczyc krawaedz przed rdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby ją upchnąć z przodu jak w evokillerze?! może by się jakoś pomieściły chłodnice i IC

 

Można też, ale wtedy robi się ciasno, a tak mi się bardzo podoba:

 

sti1280x10244ms0.jpg

 

A gdzie wyczytaliście, że jest tam jakikolwiek IC?

 

No tak, zakładałem że jest, ale może go nie ma i kolega chce mieć GT-look :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego nie dodałem, ale ... nie mam IC. Poprzedni właściciel, sam nie wiem po co, zamontował taką maskę (pewnie innej po stłuczce nie mógł dostać). Ja pomyslalem sobie, że w tej sytuacji lepiej chyba jednak dodać wlot niż zmieniać całą maskę. Pewnie taniej to, a i może i wyglada lepiej - ale są to właściwie nie najważniejsze kwestie.]

ps. dzieki za dotychczasowe porady

ps#2 ten polski wlocik za 90 zł to właśnie taki badziew, bo chyba nawet połowy długości otworu nie zakrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...