Skocz do zawartości

Akumulator


Sen123

Rekomendowane odpowiedzi

Centra

spotkałem się z problemami w akumulatorach tej firmy :idea:

Nie kupuj na pewno w super-hiper markecie (nie wiadomo ile tam stoi i ile razy upadł z regału :!: )

Niemiecki Sznajder i Polski ZAP Piastów to to samo obydwa robione w Piastowie cena i jakość OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wybralem model z czterema a nie dwoma stykami. Pasuje do aut z lewym i prawym plusem, ale dla mnie jego podstawowa zaleta sa dwa wolne styki do ktorych mozna bardzo latwo podlaczyc jakies przewody np. do uzyczenia pradu, podlaczenia kabla do przetwornicy itp.

Pozdrawiam,

Slawo.

PS. Moj egz to banner unibull 58Ah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy mógłby mi ktoś polecić sprawdzony akumulator (firma, parametry techniczne) do Imprezy 2.0 GL MY96

Dzięki

 

Optima.

 

Czy ja szukać nie mogę, czy te akumulatory zaczynają się od 700-800 zł za sztukę? :shock:

To trochę dużo jak za akumulator. Tak pytam, bo właśnie seryjny badziew w WRXie padł. Ponoć to przez te złe wstrząsy i przeciążenia. :roll: Prawda to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje zawsze jakis tani w Intercarsie ma 2 lata gwarancji, potem wymienisz na nowy. Kup wersje 55Ah lub nawet 60Ah.

Ja też kupuję 4Maxa w Intercarsie za 70-80zł - obecny służy już 4lata i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje zawsze jakis tani w Intercarsie ma 2 lata gwarancji, potem wymienisz na nowy. Kup wersje 55Ah lub nawet 60Ah.

Ja też kupuję 4Maxa w Intercarsie za 70-80zł - obecny służy już 4lata i jest ok.

 

za ile :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitekPisz do Carfita. Zrobi Ci dobrą cenę. Ma naprawdę dobre ceny i doradzi Ci coś dobrego

 

Niestety akumulator nie mógł czekać. Dzisiaj rano doszło do sytuacji, w której zgaszenie auta równało się z nieodpaleniem go już.

 

Mimo wszystko Carfit doradził mi jaki akumulator kupić za co mu jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja kupuje zawsze jakis tani w Intercarsie ma 2 lata gwarancji, potem wymienisz na nowy. Kup wersje 55Ah lub nawet 60Ah.

 

Oby Ci alternator naładował. Mi z tego względu polecono max 45Ah. W wolnossaku ponoć wystarczy. No chyba, że mało jeździsz a jak już to w trasy.

 

Też słyszałem takie teorie, że alternator większych nie doładuje, jednak osobiście nie chce mi się w to wierzyć, nawet śmiem twierdzić że jest to nieprawda. W maluchu miałem kilka lat 55mAh (zalecany 35mAh) i żadnych problemów z zapalaniem (nawet w -25C!). Doładować to każdy alternator da radę, co najwyżej może nie tak szybko do pełnej pojemności, jednak rozładowywanie wtedy też trwa wolniej. Poza tym większa pojemność aku to lepsze zapalanie zimą. Tylko niech mi nikt nie tłumaczy, że Impreza ma słabszy alternator od malucha! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje zawsze jakis tani w Intercarsie ma 2 lata gwarancji, potem wymienisz na nowy. Kup wersje 55Ah lub nawet 60Ah.

Ja też kupuję 4Maxa w Intercarsie za 70-80zł - obecny służy już 4lata i jest ok.

 

za ile :shock: :?:

 

Za 70-80zł tak jak napisałem - aku jest chyba do Malucha - działa super, bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje zawsze jakis tani w Intercarsie ma 2 lata gwarancji, potem wymienisz na nowy. Kup wersje 55Ah lub nawet 60Ah.

Ja też kupuję 4Maxa w Intercarsie za 70-80zł - obecny służy już 4lata i jest ok.

 

za ile :shock: :?:

 

Za 70-80zł tak jak napisałem - aku jest chyba do Malucha - działa super, bez najmniejszych problemów.

 

coś chyba Ci sie pomyliło, :lol: za 80 zł to ciężko w hipermarketach do malucha kupić, :twisted: a co dopiero w InterCarsie, a po drugie to ty załozyłes do Subaru 35AH ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nstrukcja "X" amperów: to TY: "poziom" wyżej i nawet w hipermarkecie wszystkie dają 24m gwarancji. Nawet gdybyś miał przerobić "osadznie" A nawet o 2 "poziomy" wyżej. Wiesz... 24Ah...etc... Pozdro W.

 

To jest fajne ale nie kumam :mrgreen:

 

Chyba też "Pozdro G" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś chyba Ci sie pomyliło, za 80 zł to ciężko w hipermarketach do malucha kupić, a co dopiero w InterCarsie, a po drugie to ty załozyłes do Subaru 35AH ?
Nic mi się nie pomyliło - mam duże zniżki w IC :wink: a aku jest chyba 45Ah - muszę zerknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie tak duże jak ja
nie wiem ale duże :twisted: widzę że nie dowierzasz...ale ja nie mam powodów żeby kłamać - poszukam w papierach może gdzieś uchowała się faktura to zrobię fotkę i Ci wyślę jak będziesz nalegał :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...