Skocz do zawartości

Wreszcie odebrałem nowego forka 2.0 :) updated


Bonek

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzak oklejony, a nakładki mieli dwie: chromowane cudo, na którym labradorek syna musowo by się każdorazowo wyp...., i coś z czarnego plastiku, co podpasowało.

 

Kojarzę, że brzmię jak rasowy jeleń-gadżeciarz, wabiony przez ASO pierdułkami za ciężką kasę, ale moi państwo: pies ma swoje prawa, i nie powinien się ślizgać. Na pewno nie po moim zderzaku.

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taaa, i puszczam sobie jeszcze jak jadę do pracy a potem bankomat i wypłatę pieniędzy.

 

A potem sobie puszczam, jak fajnie było, kiedy w domu był prąd i pełna lodówka. Piwa. :mrgreen:

 

EDIT: Teraz to przy średnich opadach wyjadę, ale żona już nie.

 

Przy dużych opadach i tak trzeba złapać za szuflę. Kiedyś odśnieżałem 4 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, mata bagażnika -- u Dawoja mieli zamiennik bez literek subaru. Zamiast 400 zyli chcieli 150. Wziąłem.

 

Pytanie - ta mata to jest jakiś materiał który na rzepy się nakłada na bazową powierzchnię bagażnika czy też gumowy dywanik dopasowany do przestrzeni bagażnikowej Forestera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata matę---->

 

Tam nie ma żadnych rzepów. Wykładasz zakupiona wykładzinę w Przestrzeni Załadunkowej, i tyle.

 

Correction: mata jest -- ale z wierzchu! -- rzepowata/chropowata, więc zakupy nie bujają się po całości, tylko tkwią w miejscu. Przy okazji wyjaśnia to, dlaczego pies nie ruszył się z miejsca przez całą podróż. Zarzepiło go na tej macie. Polecam, jak na 150 pln, dużo atrakcji. Czego to Fuji nie wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera w ogóle sie nie jeździ - bo maszyna dopiero dziś dotarła do salonu. Teraz montują alarm i czujnik parkowania a jutro dostaję kwity do rejestracji. Urzędy nie pracują w soboty - bo i po co? Więc rejestracja w poniedziałek a odbiór we wtorek.

 

Muszę jakoś wytrzymać - czytając wszystkie wpisy na tym forum :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już tez cholera bierze i sie nie moge doczekac, nie mam czym jeździć :evil: , żona Forka zabrała i nie chce oddać :twisted: , STI sie naprawia, 2.5XT w drodze , a człek musi jakimis popierdułkami jeździć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wróciłem dziś z Helu i następujące korekty po 1000 km:

 

- nadal uważam że nie jedzie :razz: a kilka razy dotarłem do 6500 o/min z rodzinką i bagażami było ciężko wyprzedzać

- nie hamuje :razz:

- hill holder świetna sprawa tylko na wstecznym trzeba trochę auto "wyrwać"

- cruise control super zabawka :mrgreen:

- kilka zakrętów przeceniłem i się troszkę zabujał, ale uważam że to wina opon

- xenony nawet po nagrzaniu nie świecą :wink:

 

na pusto jedzie :twisted: i hamuje, polubiłem Forka i uważam że to dobry wybór :cool:

oczywiście daleko mu do passatów itp (wyposażenie, wykończenie) ale jadąc ten 1000 km spotkałem 4 forestery i milion passatów więc uważam że SUBARU dalej kwestia lifestyle nie kupuje się go z rozsądku (żonie dalej się podoba) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, no to faktycznie bida az piszczy

 

Znam forumowicza, który swego czasu miał jeszcze mocniejszy zestaw: STI MY'06 + Legacy Spec. B MY'07 :cool:.

 

Fajny zestaw :roll: , ja własnie dlatego zamówiłem 2.5XT, bo cosik czuje że STI, bedzie często niedomagał :twisted: a jeździć czymś trza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee jak ty mozesz Forka do passatow porownywac ... ja teraz jezdze BMW i zmieniam na Foresia bo mimo, ze nie hamuje, plastiki sa kiepskie i wogole wykonczeniem ( jak i oswietleniem) odbiega chocby od wspomnianego passata to ma to cos czego nie ma zadne inne auto, i nie jest to to, ze ma go tylko paru ;) Fores to porpstu najlepszy wynalazek na bujanke po naszych gotowych na euro 2012 :???: drogach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee jak ty mozesz Forka do passatow porownywac ... ja teraz jezdze BMW i zmieniam na Foresia bo mimo, ze nie hamuje, plastiki sa kiepskie i wogole wykonczeniem ( jak i oswietleniem) odbiega chocby od wspomnianego passata to ma to cos czego nie ma zadne inne auto, i nie jest to to, ze ma go tylko paru

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

prawidlowy tok myslenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek odbiór - wreszcie.

 

Ale jedna sprawa jest dla mnie ciągle niejasna. Dostanę opony - słynne Yokohamy :roll: Poczytałem sobie o nich i chyba nikt ich nie chwali. Postaram się dociągnąć jednak na nich do zimy. Ale co dalej. Hamować jakoś trzeba więc zimówki są konieczne - jakich używacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonek.

Ja dostałem przy zakupie auta Pirelli SnowSport. Myślałem, że będą do kitu, a okazało się, że nie są takie złe. Dobrze sobie radzą na mokrym i suchym asfalcie. Całkiem dobrze działają też na śniegu.

Jeżeli miałbym sam wybierać opony, to kupiłbym pewnie Continental ContiWinterContact TS810.

Azrael polecał z o ile się nie mylę Nokiany. Model WR G2 wygląda IMO ciekawie.

Napisz na PW do Carfit’a. Ma dobre rozeznanie tematu.

Zaglądnij też tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... 571069c057

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ojciec do Forka tez dostal oryginalne stalowe felgi z naciagnietymi Pirelli SnowSport.

Ja juz niestety do milenijnego egzemplarzu nie ... :evil: Mieszkamy w takim miejscu, ze zima droga jest czesto zawiana warstwa ok 1m puchu i ogolnie jest kiepsko nawet jesli odsniezaja. Jezdzilem Subaru tylko na tych oponach wiec, moze i sa lepsze jesli ktos mogl je porownac z innymi, ale jak dla mnie to SnowSport sa REWELACYJNE :!: w ciezkich warunkach sniegowych jak i na suchej drodze asfaltowej. Z tego wzgledu chyba do swojego Foresia tez je kupie na zime... jesli, ktos chce mnie odwiesc od tego zmaiaru niech to zrobi przez ten weekend, albo zamilknie na wieki :wink:

Fabryczne Geolandary faktycznie pozostawiaja wiele do zyczenia, zwlaszcza w kwestii estetyki fonii tych opon, ale w ktoryms watku, jakis goral z Zywca :cool: pisal, ze poradzili mu dobic po 0,2 bara wiecej niz zalecane i problem krzyczenia na rondach i zakretach zniknal jak reka odjal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...