Skocz do zawartości

Chce kupic subaru 2,0 GT bez skrzyni?


pawel.z

Rekomendowane odpowiedzi

tu sie jakieś czary dzieją :!: :shock:

 

naprawa za 1kPLN :?:

 

sam walek sprzęglowy kosztuje 850 netto.

Najtańsze koło, to rząd od 350 PLN

Komplet oryginalnych uszczelniaczy to następne 400 z groszami.

a gdzie olej, robocizna ...

 

na uzywanych gratach mozna to zlozyc w dobrej cenie - ale to tak samo jakbys kupil uzywana skrzynie - polata albo i nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na uzywanych trybach ;) ok 1000 pln da rade ogarnac ;) - oczywiscie jezeli tylko jeden bieg wyciety - jezeli calosc (caly wklad do wymiany) to niestety ok 2500

 

watpie czy pawel.z będzie szczęśliwym posiadaczem imprezy jak zacznie przygodę z tym autem od _dwóch_ remontów skrzyni biegów, przy czym ten drugi znacznie droższy :mrgreen:

 

Remont mojej skrzyni kosztował 3.700pln - popsuły się łożyska, a dokładniej oporowe. Rozwalila sie przez to obudowa wiskozy + coś tam pękło w obudowie. Wymieniłem od razu synchro 2, bo zgrzytnął czasami. Nie jestem pewien, ale jakis ząbek też się wykryszył - kaca miałem jak mi Marek zrobił wycieczkę po skrzyni biegów.

Generalnie do kosza poszło wszystko co było podejrzane.

 

Najgorsze, że jechałem 50km/h wtedy na 3 biegu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na uzywanych trybach ;) ok 1000 pln da rade ogarnac ;) - oczywiscie jezeli tylko jeden bieg wyciety - jezeli calosc (caly wklad do wymiany) to niestety ok 2500

 

watpie czy pawel.z będzie szczęśliwym posiadaczem imprezy jak zacznie przygodę z tym autem od _dwóch_ remontów skrzyni biegów, przy czym ten drugi znacznie droższy :mrgreen:

 

Remont mojej skrzyni kosztował 3.700pln - popsuły się łożyska, a dokładniej oporowe. Rozwalila sie przez to obudowa wiskozy + coś tam pękło w obudowie. Wymieniłem od razu synchro 2, bo zgrzytnął czasami. Nie jestem pewien, ale jakis ząbek też się wykryszył - kaca miałem jak mi Marek zrobił wycieczkę po skrzyni biegów.

Generalnie do kosza poszło wszystko co było podejrzane.

 

Najgorsze, że jechałem 50km/h wtedy na 3 biegu :evil:

 

3ci bieg zmielilem zmieniajac z 2 na 3 przy ok 60 km/h - omijajac autobus - zero obrotow czy cisniecia

 

2gi bieg zmielilem wyjezdzajac z garazu pod budynkiem - generalnie bylo tak 1 2,5 k obr i na 2gi bieg na niskich obr

 

Kiedyc Zbychowi z B. dwojka sie wyciela w korku :roll:

 

to jest tzw zmeczenie materialu - wczesniej przykatowne pekaja w normalnym ruchu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tzw zmeczenie materialu - wczesniej przykatowne pekaja w normalnym ruchu :roll:

 

a wiec tym bardziej nie powinno sie budowac skrzyni na uzywanych gratach.

przy moim stylu jezdzenia bede miec te skrzynie na jakies 20-25 lat :mrgreen:

 

ja swoje obydwa biegi zlozylem na uzywanych gratach - nie ladowalem nowych bo wg mnei bez sensu to bylo ;) zobaczymy ile polataja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...