Skocz do zawartości

LETKO ŚNIĘTA KROWA


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam, że zapytam:

 

Co to ma wspólnego z SIP, Subaru, FHI itp?

 

Jak to sie przekłada na budowę wizerunku SIP i ma zachęcić do zakupu samochodu marki Subaru np. szefa firmy który szuka nowego samochodu i pierwszy raz styka się z forum.subaru?

 

Przekłada się w sposób prawidłowy - odstrasza i każe wstukać w google "BMW".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam, że zapytam:

 

Co to ma wspólnego z SIP, Subaru, FHI itp?

 

 

Zara Ci kochaneńki wszysko wyjaśnie ale zanim zaczne to sie zwyczajowo do czegóś przypieprze bo nie była bym sobom. W niku masz nagryzmolone "Subru" znaczy sie pewnie ci chodziło o Subaru tyko Ci sie porypało. To tak jak by firma OSRAM napisała se w szyldzie SRAM. Co do tematu któren ci nie pasi to cheba nadwyraz dogłębnie żem się o ty borówce kanadyjskiej wyraziła ale ponoć so ludzie co so cienkie z botaniki to moge te borówke zmienić na filodendrona. Propozycje co byś prześlabizował Servantesa popieram. Czasem przymula ale warto rzucić narządem optycznym. Ja osobiście polecam "Pieśni i poezje Maldolora" Lautramenta. So dwie opinie na te dzieło, jedne chwalo, drugie żygajo przy pierszym rozdziale i to jes odpowiedz na pytanie czy mamusie czytać czy raczy sie wstrzymać. Napomkłeś łaskawie o szefach co chco kupić se Szczykawke ale mogo sie zrazić moim pierdoleniem. Otóż sam Emil Frej poznawszy mamusie na zlocie Plejad w Wysowej stwierdził że, posiadacze Subaru to so ludzie wysoce pojebane dlatego on nie ma zamiaru zajmować sie inno markom bo tyż posiada pewne nierówności na suficie. Poważny szef firmy (owiele jes poważny) kupi se merce-sedesa abo już ma Jbacha. Ja osobiście kupiłem se mojo srebno szczykawke bendonc SZEFEM FIRMY i mię ta franca z powagi do goły wontroby obdarła. To so niebespieczne auta.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara Ci kochaneńki wszysko wyjaśnie ale zanim zaczne to sie zwyczajowo do czegóś przypieprze bo nie była bym sobom. W niku masz nagryzmolone "Subru" znaczy sie pewnie ci chodziło o Subaru tyko Ci sie porypało. To tak jak by firma OSRAM napisała se w szyldzie SRAM.

 

 

Pudło z dedukcji :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ha ha ha

 

Próbuj dalej. :mrgreen::mrgreen:

 

W moim nicku nie ma błędu i jest zamierzony :shock: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz nagryzmolone "Subru" znaczy sie pewnie ci chodziło o Subaru tyko Ci sie porypało. To tak jak by firma OSRAM napisała se w szyldzie SRAM.

 

 

Pudło z dedukcji

W moim nicku nie ma błędu i jest zamierzony :

 

Tyn gościu z OSRAM tyż tłumaczył że tyko chciał żeby nazwa brzmiała bardzi oznajmiająco a mniej odgrzażająco bo mało jes ludzi co sie lubio przyznawać do błędu.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz nagryzmolone "Subru" znaczy sie pewnie ci chodziło o Subaru tyko Ci sie porypało. To tak jak by firma OSRAM napisała se w szyldzie SRAM.

 

 

Pudło z dedukcji

W moim nicku nie ma błędu i jest zamierzony :

 

Tyn gościu z OSRAM tyż tłumaczył że tyko chciał żeby nazwa brzmiała bardzi oznajmiająco a mniej odgrzażająco bo mało jes ludzi co sie lubio przyznawać do błędu.

 

mamusia

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Zimno coraz zimniej :mrgreen::mrgreen:

 

 

Proponuję:

1. Telefon do przyjaciela, lub :mrgreen:

2. Poszukac w necie, lub :mrgreen:

3. Dać sobie spokój z domysłami co autor miał na mysli wymyślając nicka :roll:

 

 

 

PS. Osram to nie jest fima polska, a że jej nazwa własna w Polsce tak brzmi i się kojarzy jednoznacznie - to juz zupełnie inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydestylowany destylat:

 

 

Apropos destylata - ponieważ Szanowne Ojcostwo Derechtorstwo beło łaskawe odwiedzić tego mojego skromnego posta, posiadam zapytanie. Czy karta klubowa Klubu Subaru o nr 0001 nie upoważnia mię przypadkowo do zakupu w zaprzyjaźniony jakiejś z klubem firmie aparatury do destylacji ekstraktu ze śliwek - co mię on co chwila wytryskuje na sufit wode z rurki w dymionie - po drastycznie zaniżony cenie na ten przykład z doczepionem do chłodniczki Foresterem 2,5 turbo jako gratisem? W razie zaistnienia taki promocji poprosze o natychmiastowom informację w celach realizacyjnych. Naturalnie plus VAT.

 

 

mamusia - oczekiwujonca z niecierpliwościo na natychmiastowo informacje od Derechcji ewentualnie jakiś cynk z nagranom na dektafon przychylnom wypowiedziom Derechcji w ty sprawie.

 

Serdecznie pozdrawiam wszelkie dyktafony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy ten wątek skłoni szefa firmy..." etc.

Co śliwowica łącka ma wspólnego z subaru?

Po pierwsze, kolego - oktany;

Po drugie, niezły wykop na wyjściu spod świateł;

Po trzecie, forum to jest takie miejsce, gdzie się spotykają różni ludzie i chcą sobie pogadać o różnych sprawach. To się nazywa - wolność. Mała, ale ważna.

Po ostatnie, mam w jednej z firm 260 aut. Blaszaki, fabie, A6 dla derekcji. I teraz wystaw sobie, że zapada właściwa decyzja i wszyscy się przesiadają na WRX-y. Błękitny parking zakładowy! Palenie gum wokół kwietnika przed biurem zarządu! Piknik! Anarchia! Jest pięknie! Wroom!

Oczywiście, że "skłoni". Już dzwoniłem do Freya. 260 niebieskich na przyszły tydzień. Złote felgi dla zarządu, reszta zwykłe aluwki.

I jeszcze po justynce dla obu sprzątaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" zapada właściwa decyzja i wszyscy się przesiadają na WRX-y. Błękitny parking zakładowy! Palenie gum wokół kwietnika przed biurem zarządu! Piknik! Anarchia! Jest pięknie! Wroom!

Oczywiście, że "skłoni". Już dzwoniłem do Freya. 260 niebieskich na przyszły tydzień. Złote felgi dla zarządu, reszta zwykłe aluwki.

I jeszcze po justynce dla obu sprzątaczek.

 

A nie zatrudnił byś tak mamusi. Posiadywuje klasyf .... krafi... kurwa ...kfalifikacje co prawda poniży przewodniczoncego rady nadzorcza ale za to dużo powyży sprzontaczki.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemion,

Po ostatnie, mam w jednej z firm 260 aut. Blaszaki, fabie, A6 dla derekcji. I teraz wystaw sobie, że zapada właściwa decyzja i wszyscy się przesiadają na WRX-y. Błękitny parking zakładowy! Palenie gum wokół kwietnika przed biurem zarządu! Piknik! Anarchia! Jest pięknie! Wroom!

Oczywiście, że "skłoni". Już dzwoniłem do Freya. 260 niebieskich na przyszły tydzień. Złote felgi dla zarządu, reszta zwykłe aluwki.

I jeszcze po justynce dla obu sprzątaczek.

 

Przepienkny to obraz. Wizjonerski nawet. Czyń Waść, czyń :mrgreen:

 

G.

 

PS. Pozdrawiamy Mamusię z rana samego. Niezwykła pora... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Pozdrawiamy Mamusię z rana samego. Niezwykła pora... :cool:

 

Mamusia sie zrobiła ostatnio oszczendna i jak se wiency kupi jakiś pyszności, to lubi se zostawić ćwiarteczkie na przebudzenie co mamusi sprawia dużo radości .... i mam nadzieje że nie tyko mamusi.

 

mamusia

Ps 1. Lece uzupełnić zapasy

Ps 2. Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...