Skocz do zawartości

LETKO ŚNIĘTA KROWA


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Oczymałam nowo range i bede jo nosić z dumom aczkolwiek z mojem zachowaniem na forumie to cheba już gorzy być raczy nie może aczkolwiek bede sie starać ze wszechmiar i powiewa mię to liściem kanadyjskiej borówki czy komuś to obrzydzi jakiekolwiek uczucia czy wręcz przeciwnie bo se dawno włonczył ignora. Zwracam sie jednocześnie do wmordęratołow o uściślenie oznaczeń moi rangi bo nie wiem jakiej dugości mam se epolety przy mundurze zamontować i czy mię te oznakowania udźwignie deska podłogówka. Oprucz dumy rozpiera mię jednocześnie energia którom se wprowadziłam z ty okazji doustnie w formie śliwowicy łąckiej 0,7 litra na całe moje skromne pół metra sześciennnego orgazmy ....tfu .... organizmu. A tak nawiasem mówiąc bardzo mię się podoba moja sześcienność. Odkon jom odkryłem zrobiło sie dużo wiecy miejsca na gorzałe. Jak by ktoś wymyślił jakieś metry ośmiościenne abo dzienciościenne prosze o natychmiastowo informacje. Apropos moi nowy rangi to poprosze jeszcze wmordęratołów o jakomś jej graficznom prezentejszyn .... znaczy sie belki .... gwiazdki czy normalnie ....flaszki.

 

mamusia

ps. Tak sie tyko zastanawiam czy w ramach ty kleptoreklamy to ja dostane cóś z tego Łącka czy raczy se dać siana ? Nie jezdem specjalnie łasa na szkło to mogo mię przysłać te dewidendy w dembowy beczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oczymałam nowo range i bede jo nosić z dumom aczkolwiek z mojem zachowaniem na forumie to cheba już gorzy być raczy nie może aczkolwiek bede sie starać ze wszechmiar i powiewa mię to liściem kanadyjskiej borówki czy komuś to obrzydzi jakiekolwiek uczucia czy wręcz przeciwnie bo se dawno włonczył ignora. Zwracam sie jednocześnie do wmordęratołow o uściślenie oznaczeń moi rangi bo nie wiem jakiej dugości mam se epolety przy mundurze zamontować i czy mię te oznakowania udźwignie deska podłogówka. Oprucz dumy rozpiera mię jednocześnie energia którom se wprowadziłam z ty okazji doustnie w formie śliwowicy łąckiej 0,7 litra na całe moje skromne pół metra sześciennnego orgazmy ....tfu .... organizmu. A tak nawiasem mówiąc bardzo mię się podoba moja sześcienność. Odkon jom odkryłem zrobiło sie dużo wiecy miejsca na gorzałe. Jak by ktoś wymyślił jakieś metry ośmiościenne abo dzienciościenne prosze o natychmiastowo informacje. Apropos moi nowy rangi to poprosze jeszcze wmordęratołów o jakomś jej graficznom prezentejszyn .... znaczy sie belki .... gwiazdki czy normalnie ....flaszki.

 

mamusia

ps. Tak sie tyko zastanawiam czy w ramach ty kleptoreklamy to ja dostane cóś z tego Łącka czy raczy se dać siana ? Nie jezdem specjalnie łasa na szkło to mogo mię przysłać te dewidendy w dembowy beczce.

 

 

Przepraszam, że zapytam:

 

Co to ma wspólnego z SIP, Subaru, FHI itp?

 

Jak to sie przekłada na budowę wizerunku SIP i ma zachęcić do zakupu samochodu marki Subaru np. szefa firmy który szuka nowego samochodu i pierwszy raz styka się z forum.subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zapytam:

 

Co to ma wspólnego z SIP, Subaru, FHI itp?

 

Jak to sie przekłada na budowę wizerunku SIP i ma zachęcić do zakupu samochodu marki Subaru np. szefa firmy który szuka nowego samochodu i pierwszy raz styka się z forum.subaru?

 

Że tak zapytam: czytałeś Cervantesa? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie przekłada na budowę wizerunku SIP i ma zachęcić do zakupu samochodu marki Subaru np. szefa firmy który szuka nowego samochodu i pierwszy raz styka się z forum.subaru?

 

My nie chcemy tu szefów firm, którzy pierwszy raz stykają się z forum subaru :mrgreen:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zapytam:

 

Co to ma wspólnego z SIP, Subaru, FHI itp?

 

Jak to sie przekłada na budowę wizerunku SIP i ma zachęcić do zakupu samochodu marki Subaru np. szefa firmy który szuka nowego samochodu i pierwszy raz styka się z forum.subaru?

 

Że tak zapytam: czytałeś Cervantesa? :mrgreen:

 

Nie. Ale pił Calvadosa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie przekłada na budowę wizerunku SIP i ma zachęcić do zakupu samochodu marki Subaru np. szefa firmy który szuka nowego samochodu i pierwszy raz styka się z forum.subaru?

 

My nie chcemy tu szefów firm, którzy pierwszy raz stykają się z forum subaru :mrgreen:

eee, dlaczego? szef ktory chce kupic kilka subaru na sluzbowki, to hiba dobry szef :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie przekłada na budowę wizerunku SIP i ma zachęcić do zakupu samochodu marki Subaru np. szefa firmy który szuka nowego samochodu i pierwszy raz styka się z forum.subaru?

 

spoko luz jeśli ma tak "ciasno zaciśnięty krawat" to i tak będzie mu niezbyt wygodnie w Subaru.

 

Mateczka jestem dumna z Ciebie, rangi, sześcienności, śliwowicy, Łącka i...z Calvadosa tez :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak, maciekSubru, się nie ma. Tak samo jak temat "co czytamy" w off topic. tak samo jak dyskusja (merytoryczna bardzo) nt. przepisów ruchu drogowego itd.

 

Ciekawe tylko, - podchodząc do zagadnienia z drugiej strony - jakież to tematy powinny funkcjonować na forum celem zachęcenia szefów firm (co wyście się na tych szefów uparli?) do zakupu Subaru :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co wyście się na tych szefów uparli?)

A to akurat dość proste, nieomal 3/4 naszych klientów to właśnie szefowie firm (różnych, małych, dużych i średnich, tak czy inaczej większość to high management ;) )

Co to ma wspólnego z SIP, Subaru, FHI itp?

Po kolei:

Z FHI - nic

Z Subaru - srebno szczałe

Z SIP - wszystko ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, - podchodząc do zagadnienia z drugiej strony - jakież to tematy powinny funkcjonować na forum celem zachęcenia szefów firm (co wyście się na tych szefów uparli?) do zakupu Subaru :?: :?:

 

Jak to jakie?

1. Wpływ niebieskiego lakieru na potencję po 50-tce

2. Analiza zachowania cycatej blondyny podczas szybkiej jazdy WRX'em

3. Różnica w zaangażowaniu handlowców podróżujących fordem mondeo i subaru

itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex,

Rozumiem, że nietaktem jest pytanie do której grupy Szanowna Dyrekcja się zalicza...?

 

No skoro się zabłąkała Szanowna Dyrekcja, znaczy nie konformista.

Nonkonformista plus indywidualista. Tak se wykombinowałem.

 

maciekSubru, pytałeś serio ?????????????? :mrgreen:

You made my day :razz:

 

Moja propozycja do listy przebojów dla oldbojów :

NADTRUNKOWNIK ŚWIĘTO KROWO

 

Pozdrawiam Mamusie serdecznie

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...